Koronawirus wyniszczył gwiazdę "The Voice". Skutki choroby widać gołym okiem

2020-11-21 5:10 Dav
Wirus wyniszczył Paszta
Autor: EastNews/INSTAGRAM Wirus wyniszczył Paszta

Koronawirus nadal nie odpuszcza, o czym przekonuje się coraz więcej osób. Każdego dnia słyszymy o ponad 20 tys. nowych przypadków zakażeń. Wśród chorych znalazł się także Witold Paszt (67 l.). Legendarny wokalista zespołu VOX, a teraz juror „The Voice Senior”, zdradził, że choroba wyniszczyła jego organizm i sprawiła, że bardzo schudł, co widać na najnowszych zdjęciach z planu show TVP. – Przede mną teraz dłuższa chwila na powrót do formy – ujawnia artysta.

Paszt zbliża się do siedemdziesiątki i wciąż uchodzi za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w polskim show-biznesie. Ostatnio jednak w jego wyglądzie zaszły niepokojące zmiany – wokalista mocno schudł, na jego twarzy widać zmęczenie. Zaczął mieć także problemy z poruszaniem. Teraz już wiemy, że wszystko to wina koronawirusa.

Dorota Gardias ma koronawirusa. Walczy o życie w szpitalu! Pogodynka jest podłączona do tlenu. SZCZEGÓŁY

„Na szczęście udało się mi wrócić na czas na plan po przechorowaniu COVID-19. Cała ekipa programu robiła wszystko, bym przed kamerą wyglądał i czuł się dobrze. Jak zawsze pięknie im dziękuję!” – napisał Paszt na Instagramie. „Ale był to dla mnie trudny dzień. Wirus odebrał mi siłę, oddech i parę kilogramów (!), czasem kilka kroków to wyzwanie. Cieszę się, że udało mi się pokonać to cholerstwo, ale wiem, że przede mną teraz dłuższa chwila na powrót do formy. Uważajcie na siebie i innych, noście maski, myjcie i dezynfekujcie ręce, zostańcie w domu, jeśli możecie. To nie są żarty, to żaden spisek, to realne zagrożenie!” – dodał.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Edyta Górniak zalała się łzami w The Voice of Poland. Co się stało