Barbara Nowak, kurator oświaty w Krakowie

i

Autor: Kuratorium Oświaty w Krakowie Bulwersujący tweet kurator oświaty o równym traktowaniu dzieci. „To lewacka utopia”

Tacy to pożyją!

Kurator Barbara Nowak od "białego człowieka" zarabia krocie. Szok, co za darmo dostała z mężem do miasta!

2023-02-08 10:41

Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak umie się w życiu ustawić. Kontrowersyjna urzędniczka ostatnio zasłynęła specyficzną obroną Przemysława Czarnka. Pisząc o ministrze edukacji i nauki, wspomniała, że jest on... "białym człowiekiem". Barbara Nowak ma też głowę na karku. Mimo że jako małopolska kurator oświaty zarabia krocie, wraz z mężem za darmo otrzymała od miasta mieszkanie! Tacy to pożyją!

Barbara Nowak o Przemysławie Czarnku" Biały człowiek"

Mało który urzędnik budzi tak ogromne emocje, jak Barbara Nowak. Małopolska kurator oświaty ostatnio pisała np. o "szaleństwie bezrozumnych ideologii" w kontekście żywności GMO, choć jej ulubionym tematem jest chyba wszystko związane z LGBT. Tym razem Barbara Nowak "błysnęła" obroną Przemysława Czarnka, który jest atakowany przez politycznych przeciwników za tzw. program Willa plus. - Opozycjo, dlaczego się tak pieklisz? Minister Czarnek nie jest z waszej bajki. Jest białym człowiekiem, katolikiem, pilnuje Polski przed niszczącymi ideologiami neomarksistowskimi. Nie zamyka szkół, lecz w nie inwestuje. Nigdy nie było takich pieniędzy w edukacji jak za Czarnka - napisała na Twitterze kurator. 

Barbara Nowak i jej mąż dostali mieszkanie w Krakowie

Barbara Nowak chętnie zabiera głos w sprawach publicznych, nie jest natomiast zbyt wylewna, gdy chodzi o jej życie prywatne. Wiadomo, że ma męża i dwie córki. Głośniej o rodzinie kurator zrobiło się dwa lata temu, gdy wraz z małżonkiem za darmo dostali mieszkanie w Krakowie! Bulwersującą sprawę opisał portal miastopociech.pl. Wg informacji serwisu Barbara Nowak i jeż mąż Ryszard, który był wówczas dyrektorem jednego z liceów Krakowie, dostali od miasta darmowe mieszkanie. Małżeństwo miało otrzymać szeroką ofertę lokali do wyboru. Nowakowie ponoć byli wybredni. - Miasto przedstawiło Nowakom trzy propozycje lokalu zamiennego. Wszystkie trzy Nowakowie odrzucili. Jednego z mieszkań (prawie 60 m kw. na os. Uroczym) nawet nie obejrzeli, dwa pozostałe nie spełniły ich oczekiwań. W piśmie do UMK kurator Nowak stwierdziła, że mają "zaniżony standard" - czytamy w portalu. Sprawa jest o tyle skandaliczna, że wielu zwykłych Polaków nie może liczyć na lokal komunalny od miasta. Barbara Nowak zarabia miesięcznie ponad 11 tys. złotych, pensja dyrektora liceum w Krakowie dwa lata temu wynosiła około 7700 zł. Biedy zatem nie mieli... Na dodatek Ryszard Nowak miał wówczas w Krakowie mieszkanie odziedziczone po rodzicach.

Zobacz w naszej galerii polskich polityków, którzy ujawnili, że są LGBT

Sonda
Czy Barbara Nowak sprawdza się w roli małopolskiego kuratora oświaty?
Krzysztof Śmiszek: Zapraszam Kaczyńskiego do klubu LGBT
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany