Joe Biden

i

Autor: AP Photo/Charlie Riedel Joe Biden

Prezydent Biden PRZEKLINAŁ na wizji! Myślał, że ma wyłączony mikrofon... [WIDEO]

2022-01-25 10:26

Potężna wpadka prezydenta Stanów Zjednoczonych! Joe Biden podczas konferencji prasowej mruczał pod nosem grube inwektywy pod adresem dziennikarza, który ośmielił się zapytać go o inflację. Prezydent myślał, że ma już wyłączony mikrofon, ale srodze się pomylił. "Głupi skur...!" - te słowa usłyszał cały świat!

"Jeszcze jedno pytanie, ale nie od tej małpy w czerwonym" - pamiętacie tę wpadkę sprzed lat? Prezydent Lech Kaczyński powiedział tak półgłosem do osoby prowadzącej konferencję prasową, nie chcąc, by dopuszczono do mikrofonu jedną z dziennikarek. Myślał, że nikt nie dosłyszy, ale dosłyszeli wszyscy. Teraz nieco podobną, choć jednak znacznie gorszą wpadkę zaliczył prezydent Stanów Zjednoczonych. Joe Biden w poniedziałek zorganizował konferencję prasową w Białym Domu. Zapowiedział, że przyjmowane będą tylko pytania dotyczące napięcia wokół Ukrainy. Jednak pod koniec spotkania korespondent Fox News Peter Doocy odważył się zawołać: "Czy odpowie pan na pytanie dotyczące inflacji? Czy inflacja jest politycznym obciążeniem w obliczu zbliżających się wyborów midterms?"

NIE PRZEGAP: Rosja zaatakuje od Białorusi? Wojsko pilnuje CZARNOBYLA!

NIE PRZEGAP: Benedykt XII chronił księży pedofilów? Był papież przyznaje się do "błędu"!

Sonda
Kto był najlepszym prezydentem: Biden, Trump czy Clinton?

Prezydent myślał, że ma już wyłączony mikrofon, ale srodze się pomylił. Poirytowany Joe Biden wymruczał pod nosem: "Nie, to wielki atut. Większa inflacja. Co za głupi skur...!". Włączony mikrofon był tuż-tuż i słowa prezydenta usłyszeli wszyscy. Ale to nie wszystko. Niedawno Biden zaliczył podobną wpadkę i najwyraźniej niczego go to nie nauczyło. W identycznych okolicznościach nazwał pytanie zadane przez dziennikarkę "głupim". Jacqui Heinrich spytała Bidena o to, "Dlaczego czeka na to, aby Putin wykonał pierwszy ruch".

NIE PRZEGAP: Zaniósł MARTWEGO wuja na pocztę i twierdził, że żyje! Chciał pobrać emeryturę

NIE PRZEGAP: Adele odwołała koncerty, bo nie chciała FRUWAĆ nad brzydkim BASENEM?!

QUIZ. Sławne WPADKI polskich gwiazd! To przeszło do historii telewizji. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 9
Komu podczas rozdania Wiktorów bluzka zsunęła się z biustu, odsłaniając plastry, które miały ją utrzymać na miejscu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE