Kolejna strzelanina w USA! Dramat! Nie żyją co najmniej 3 osoby. Co z rannymi?

Strzelanina w Gdańsku i wielka obława policji! Kierowca staranował radiowóz. Sceny jak z filmu akcji
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Z informacji przekazanych przez PAP wynika, że w USA - a konkretnie w Austin w Teksasie doszło do strzelaniny. Zginęły co najmniej 3 osoby. W tym momencie nie ma szczegółowych informacji dotyczących przyczyn strzelaniny, a także o ewentualnych rannych w wyniku tego zdarzenia. Co wiadomo na ten moment o strzelaninie w Austin w Teksasie? szczegóły w artykule poniżej.

Aktualizacja, godz. 22:05

Trwają poszukiwania sprawcy, tak  poinformowały miejscowe władze. Według mediów policja zna jego tożsamość. Choć podejrzany jest nadal na wolności, wygląda na to, że do zdarzenia doszło w mieszkaniu i sytuacja ta "nie stanowi zagrożenia dla ogółu społeczeństwa" - przekazała na Twitterze policja Austin, ale jednocześnie zaapelowała o omijanie rejonu strzelaniny. Jak informuje PAP, incydent miał miejsce w pobliżu popularnej dzielnicy handlowej w północno-zachodniej części miasta. Policja poinformowała, że zamknęła w obu kierunkach część pobliskiej autostrady.

Aktualizacja, godz. 21:10

Jak podaje PAP, policja w Austin wezwała mieszkańców, aby omijali rejon miasta, gdzie w niedzielę doszło do strzelaniny, w której zginęły trzy osoby. Nie są jasne okoliczności zdarzenia. Policja poinformowała, że jej funkcjonariusze byli na miejscu strzelaniny w północno-zachodniej części Austin, stolicy stanu Teksas. Pogotowie ratunkowe hrabstwa Austin-Travis przekazało, że w wyniku strzelaniny, która miała miejsce tuż przed południem czasu lokalnego, śmierć poniosły trzy osoby.

Na razie nie wiadomo, aby ktoś został zatrzymany.

Strzelanina w USA. Są ofiary śmiertelne

O strzelaninie w USA poinformowała PAP, jednak jedynymi szczegółami są informacje o tym, że do tragedii doszło w Austin w Teksasie, a także, że na ten moment wiadomo o 3 osobach, które zginęły w wyniku strzelaniny. Nie ma w tym momencie informacji o rannych oraz o przyczynach strzelaniny. Nie ma też iinformacji o napastniku.

Jak podaje Polska Agencja Prasowa w  Austin, stolicy Teksasu, w niedzielę śmiertelnie postrzelono trzy osoby - taką informację podały miejscowe służby ratownicze. Nikogo jeszcze nie aresztowano w związku ze strzelaniną. Policja podała, że informację o zastrzeleniu trzech osób dorosłych zgłoszono przed południem (czasu miejscowego). 

Przypomnijmy, to kolejna strzelanina w USA w ostatnim czasie.  Informowaliśmy o strzelaninie w Tennessee w szkole średniej w Austin-East Magnet High School w Knoxville. Następnie świat obiegła informacja o strzelaninie w jednej z placówek FedEx.

We Włocławku podpalono punkt badań COVID-19
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze