PIEKŁO na SOR-ze! Awanturę powstrzymały dopiero TRZY PATROLE POLICJI

2019-09-10 19:00 mt
PIEKŁO na SOR-ze! Awanturę powstrzymały dopiero TRZY PATROLE POLICJI
Autor: pixabay.com/arembowski

Szpitalny Oddział Ratunkowy w Kielcach stał się areną prawdziwie piekielnego spektaklu! Jeden z pacjentów, wraz z dwójką swoich towarzyszy, rozpętał awanturę, którą powstrzymała dopiero policja.

Temperatura na SOR-ach, czyli szpitalnych oddziałach ratunkowych, zawsze jest wysoka. Osób oczekujących na pomoc medyczną często jest za dużo, a lekarzy i ratowników – za mało. Pacjenci potrafią się zdenerwować.

Tym razem mężczyzna i jego towarzysze wpadli w szał już po uzyskaniu pomocy. Zaskakującą historię z kieleckiego SOR-u Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego opisuje echodnia.eu. Wszystko wydarzyło się w nocy z piątku na sobotę.

Mężczyzna wymagał pomocy medycznej. Towarzyszyli mu kobieta i mężczyzna. Po interwencji lekarzy... rozpętało się piekło! Jak opisuje portal – grupka zaczęła obrażać personel SOR-u i innych pacjentów. Byli agresywni, w czasie awantury ucierpiał jeden z pacjentów.

Skąd takie zachowanie? Nie wiadomo. Wiemy natomiast, że piekielną awanturę zatrzymały dopiero trzy patrole policji, które interweniowały na miejscu. Trójka „pacjentów” została ukarana mandatami.