Piękna 16-latka z Iławy zaginęła. Fundacja Janusza Szostaka pomaga w poszukiwaniach Doroty [NOWE FAKTY]

2020-10-09 11:40 Paweł Kicowski sch
dorota raduszewska poszukiwania fundacji
Autor: djk/KPP Iława/Fundacja Na Tropie Poszukiwania Doroty Raduszewskiej z Iławy (Szczepankowa)

Policja w Iławie wciąż poszukuje 16-letniej Doroty Raduszewskiej, która zaginęła w czwartek, 1 października. Minął już ponad tydzień od chwili, kiedy dziewczyna wyszła z internatu przy ul. Mierosławskiego i od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną i najbliższymi. W poszukiwania nastolatki zaangażował się Janusz Szostak i jego Fundacja Na Tropie. Pojawiły się też nowe fakty ws. zaginięcia Doroty.

Zaginięcie Doroty Raduszewskiej. Policja szuka nastolatki od tygodnia

Już ponad tydzień trwają poszukiwania zaginionej Doroty Raduszewskiej. Przypomnijmy, że 16-letnia dziewczyna ostatni raz widziana była 1 października w Iławie, kiedy to wychodziła z internatu przy ul. Mierosławskiego. Od tamtej pory nie wróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z rodziną lub znajomymi. Czytaj też: Iława: Gdzie jest piękna 16-latka? Dorota wyszła z internatu i ślad po niej zaginął!

Nowe fakty ws. zaginięcia 16-letniej Doroty Raduszewskiej

W sprawie zaginięcia 16-letniej Doroty, pojawiły się nowe fakty. Grupa poszukiwawcza policji, pracująca nad sprawą, ustaliła, że dziewczyna może przebywać na terenie Olsztyna. W akcję poszukiwawcza zaangażował się tez Janusz Szostak i jego Fundacja Na Tropie. Szostak to dziennikarz śledczy, m.in. autor książki pt. "Co się stało z Iwoną Wieczorek" wydawnictwa Harde. Od lat zajmuje się zaginięciami. Kilka miesięcy temu, w dużej mierze dzięki jego staraniom udało się znaleźć ciało Joanny Gibner, zamordowanej 24 lata temu przez jej męża.

Janusz Szostak w rozmowie z Tomaszem Walczakiem
Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Janusz Szostak w rozmowie z Tomaszem Walczakiem
Sedno Sprawy - Sławomir Mentzen