Matura 2022. Egzamin maturalny

i

Autor: Mateusz Ochocki/KFP/REPORTER Matura 2022: polski. Arkusz CKE i odpowiedzi z matury 2022 z polskiego znajdziesz w tym artykule

Matura 2022 język polski. Odpowiedzi, pytania, arkusze CKE. Mamy zadania, arkusze i odpowiedzi CKE matura polski 2022 poziom podstawowy

Matura 2022 polski odpowiedzi, zadania, arkusze CKE, pytania. W środę, 4.05.2022, rozpoczęła się matura 2022. 4 maja maturzyści przystąpili do pisemnej matury z języka polskiego na poziomie podstawowym. Punktualnie o godzinie 9:00 tegoroczni maturzyści otrzymali arkusze zadań z pytaniami przygotowanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE). Jakie pytania i zadania były na maturze 2022 z języka polskiego? Arkusze zadań z matury 2022 z języka polskiego znajdziecie w naszym artykule poniżej, gdy tylko udostępni je CKE. Następnie nasz ekspert rozwiąże zadania i zaprezentuje odpowiedzi z matury 2022 z języka polskiego. Matura 2022 polski, odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule. Matura 2022: język polski: arkusze CKE, odpowiedzi, pytania, zadania, poziom podstawowy.

Arkusz CKE i odpowiedzi naszego eksperta z matury 2022 z języka polskiego znajdziesz w galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ!

Matura 2022 polski odpowiedzi, zadania, arkusze CKE, pytania

Matura 2022: Polski poziom podstawowy. W środę, 4 maja, o godz. 9:00 uczniowie rozpoczną maturę 2022. Pierwszym z egzaminów, z którym przyjdzie im się zmierzyć będzie matura z języka polskiego. Jakie pytania i zadania znajdą się w arkuszach przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE) na maturze 2022 z języka polskiego? Jakie są odpowiedzi do poszczególnych zadań? Chcesz wiedzieć, czy dobrze odpowiedziałeś na pytania na maturze 2022 z polskiego na poziomie podstawowym? Porównaj swoje odpowiedzi z odpowiedziami naszego eksperta. Będziemy aktualizować informacje na bieżąco. Zanim pojawią się oficjalne odpowiedzi, te publikowane tutaj są wyłącznie sugerowane - nie ma pewności, że są prawidłowe. Na to trzeba będzie jeszcze poczekać. A co z arkuszami? Arkusze zadań CKE z matury 2022 z języka polskiego opublikujemy, gdy tylko zostaną udostępnione przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Matura 2022: język polski, poziom podstawowy. ARKUSZ CKE, ODPOWIEDZI, TEMATY ROZPRAWEK. Co było na maturze z języka polskiego na poziomie podstawowym?

Matura 2022. Czekamy na arkusze CKE z matury 2022 z języka polskiego. Gdy tylko Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikuje arkusze z matury z polskiego, nasz ekspert rozwiąże zadania maturalne. Arkusz CKE i odpowiedzi pojawią się w galerii poniżej. Na razie przypominamy arkusz maturalny z polskiego z zeszłego roku.

A jaka była matura z języka polskiego w zeszłym roku? Przypominamy nasz archiwalny materiał poniżej:

Matura 2021: Rozprawka z Lalki Bolesława Prusa

Rok temu o tej porze pisaliśmy, że na Twitterze pojawiają się pierwsze informacje, z których wynika, że lekturą na podstawie której maturzyści mają napisać rozprawkę jest Lalka Bolesława Prusa. Jeśli wybrałeś/-aś ten temat rozprawki, sprawdź koniecznie, jak należało ją napisać. Argumenty oraz przykładowa rozprawka tutaj: Matura 2021: Polski. Jak napisać rozprawkę z "Lalki"? Sprawdź, czy zdałeś!

"???????: ok, z tego co czytam to jest lalka i o tym czy ambicja pomaga w osiągnięciu celu, całkiem przyjemny temat #matura2021"

Zobacz koniecznie: Matura 2021 będzie łatwiejsza. Okrojony zakres materiału. Co będzie na maturze 2021?

A jakie zadania były na maturze próbnej z języka polskiego? Sprawdźcie. Wkrótce w tym miejscu pojawią się arkusze zdań, pytania i odpowiedzi z matury 2021 z języka polskiego.

Matura próbna 2021: Polski. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj. Kliknij w galerię poniżej! 

Matura 2021: Próbny egzamin z matematyki. Jak poszło maturzystom w Bydgoszczy?

Matura 2021 polski. Arkusze CKE. "Lalka" Bolesława Prusa

Jednym z pytań, które najczęściej zadawali sobie osoby, które przystąpiły do matury 2021 dotyczyło tego, jaka lektura znajdzie się w arkuszu zadań CKE na maturze 2021 z języka polskiego na poziomie podstawowym.

Po tym, jak na Twitterze pojawiły się informacje o tym, że jest to Lalka Bolesława Prusa do sprawy odniosło się CKE.

"Rozpoczęła się #matura2021! ? ? Mamy nadzieję, że większość maturzystów znalazła wśród dzisiejszych tematów wypracowań z j. polskiego jeden dla siebie. Wiemy, że przynajmniej jedno powszechnie wyrażane marzenie udało nam się spełnić. ? Pozostaje trzymać kciuki!" - czytamy na Twitterze CKE.

Przeczytaj więcej na ten temat: Matura 2021 polski. CKE o temacie rozprawki: "Jedno marzenie udało nam się spełnić"

Nasi Partnerzy polecają