Śmigłowiec LPR

i

Autor: Wikipedia, CC, 2017, Fot. Stiopa

Wypadek na DW 780

Pod Krakowem dwie osobówki zderzyły się z autokarem! Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Nowe fakty

2022-12-22 16:45

Na drodze wojewódzkiej nr 780 w miejscowości Brodła (powiat chrzanowski) dwa samochody osobowe zderzyły się z autokarem. Niestety w zdarzeniu ucierpieli ludzie, choć liczba poszkodowanych nie jest jeszcze znana. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga jest obecnie całkowicie zablokowana. Są nowe informacje na temat poszkodowanych.

Godz. 16.45 Nowe informacje na temat poszkodowanych

Sebastian Gleń, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przekazał PAP, że w wypadku poszkodowanych zostało dwóch kierowców samochodów osobowych. Jeden z nich został przetransportowany do szpitala w ciężkim stanie. Autokarem podróżowały 54 osoby narodowości meksykańskiej, w tym jedna niepełnoletnia. Pasażerowie autokaru wyszli ze zdarzenia bez szwanku.

Godz. 16.05 Wypadek na DW 780 w miejscowości Brodła. Dwie osobówki zderzyły się z autokarem

W czwartek, 22 grudnia po południu na drodze wojewódzkiej nr 780 w miejscowości Brodła (powiat chrzanowski) dwa samochody osobowe zderzyły się z autokarem. Jak podaje portal 112malopolska.pl, w zdarzeniu są poszkodowani, jednak ich liczba oraz dokładny stan zdrowia nie są jeszcze znane. Na miejscu pracują służby. Lądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, w związku z tym kierowcy nadjeżdżający z obu kierunków muszą liczyć się z utrudnieniami. Z informacji Radia Kraków wynika, że jeden z poszkodowanych w kraksie został uwięziony w pojeździe i trwa akcja wydobywania go z uszkodzonej maszyny.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Krzysztof Jackowski mówi o wojnie i covidzie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki