Morderstwa dzieci w Ciecierzynie. Zbrodniarze chcą uniknąć DOŻYWOCIA! Jak się obronią?

2020-07-29 14:16 Michał Górecki
Horror w Ciecierzynie. Rusza proces
Autor: Tomasz Golla Horror w Ciecierzynie. Rusza proces

Zabójstwo noworodków w Ciecierzynie (powiat kluczborski). Aleksandra J. i jej partner Dawid W. nie dają o sobie zapomnieć opinii publicznej. W sądzie padły wyroki: zarówno Aleksandra J. która zamordowała czwórkę noworodków, jak Dawid W., który miał ją do tego namawiać mieli dożyć swoich dni w więzieniu. Kiedy wszyscy myśleli, że sprawa jest zamknięta, obrońcy oskarżonych wracają z apelacją.

Aleksandra J. odpowiadała przed sądem razem ze swoim partnerem Dawidem W. Z oficjalnych ustaleń śledczych wynika, że kobieta zamordowała czwórkę swoich dzieci, z kolei Dawid W. miał ją do tego namawiać.

Jedno z dzieci zostało zakopane w ogródku, pod jabłonką, pozostałe po narodzinach trafiały do czarnego worka, a worek do nieczynnego pieca.

Zbrodniarze nie chcą umrzeć w więzieniu. Są dwie apelacje

Jak ustaliliśmy w rozmowie z rzecznikiem prasowym Sądu Okręgowego w Opolu, Danielem Klisiem, obrońcy obu oskarżonych złożyli apelację od wyroku. Co znalazło się w dokumentach apelacyjnych? Czy w sprawie pojawią się nowi świadkowie, lub dowody? Na razie nie wiadomo. Dokumenty trafiły do Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu i to tam będą rozpatrywane.

Zastrzelił żubra, bo pomylił go... z DZIKIEM! Ile mu grozi? [DRASTYCZNE ZDJĘCIA].

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.