Mama pięcioraczków przekazała niepokojące wieści. Chodzi o Charliego

i

Autor: Beata Olejarka/ Super Express & @piecioraczki_z_horynca/Instagram Mama pięcioraczków przekazała niepokojące wieści. Chodzi o Charliego

Pięcioraczki z Horyńca-Zdroju

Mama pięcioraczków przekazała niepokojące wieści. Chodzi o Charliego

2023-06-13 9:32

Mama pięcioraczków, pani Dominika w mediach społecznościowych pokazuje codzienne życie rodziny. O państwu Clarke, którzy mieszkają we wsi Puchacze w gminie Horyniec-Zdrój na Podkarpaciu usłyszała cała Polska, a wszystko za sprawą niezwykłych narodzin pięcioraczków. Mały Charli wciąż jest w szpitalu. Przekazano najnowsze informacje o stanie jego zdrowia.

Dominika i Vincent Clarke mieszkają we wsi Puchacze w gminie Horyniec-Zdrój na Podkarpaciu. W lutym 2023 usłyszała o nich cała Polska! Wszystko za sprawą niezwykłych narodzin pięcioraczków. Wtedy na świat przyszły maluszki: Charles Patrick, Henry James, Elizabeth May, Evangeline Rose oraz Arianna Daisy. Para wychowywała wcześniej siedmioro dzieci, zapragnęli ósmego dziecka. Nie spodziewali się, że rodzina powiększy się tak znacznie!

Niestety, kilka dni później odszedł Henry James. Starsze rodzeństwo pożegnało zmarłego chłopca wypuszczając w niebo biało-niebieskie balony, a przed domem zapalili race na znak pamięci. Mama pięcioraczków, pani Dominika nie miała lekko, tuż po porodzie musiała przejść operację kolana, które nie wytrzymało ciężkiej ciąży. Wylądowała na wózku inwalidzkim, żeby nie przeciążać zoperowanego stawu. Z kolei Charli musiał przejść operację serca. Chłopczyk miał "dziurkę w sercu". Operacja się udała, jednak chłopiec wciąż pozostaje w krakowskim szpitalu. Mama pięcioraczków przekazała najnowsze wieści o stanie zdrowia chłopca.

- Charlie nadal walczy. Kroczek do przodu, kroczek do tyłu... Z powrotem na CPAP, ale pogodny i przesyła wam wszystkim moc uśmiechów - czytamy.

Wzruszająca historia miłości rodziców pięcioraczków. Dominika i Vincent doczekali się 12 dzieci
Sonda
Zamierzasz mieć, w perspektywie kilku lat, dzieci?
Listen on Spreaker.