Jacek Jaworek zabił swoją rodzinę. Tak może wyglądać morderca z Częstochowy

i

Autor: Archiwum prywatne, Kasia Zaremba/Super Express Jacek Jaworek zabił swoją rodzinę. Tak może wyglądać morderca z Częstochowy

Jacek Jaworek rozstrzelał rodzinę i przepadł. Teraz tak może wyglądać!

Jacek Jaworek rozstrzelał swoją rodzinę w Borowcach pod Częstochowa i przepadł bez śladu. Wciąż trwa śledztwo w tej sprawie, policja opublikowała portrety progresywne poszukiwanego mężczyzny. Portrety przygotował biegły z z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Katowicach. Jacek Jaworek jest jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców nie tylko w Polsce, ale także w Europie.

Jacek Jaworek rozstrzelał rodzinę i przepadł. Teraz tak może wyglądać! Policja publikuje portrety pamięciowe

Zbrodnia w Borowcach wstrząsnęła całym regionem. Do makabrycznej zbrodni doszło w nocy z 9 na 10 lipca 2021 roku w Borowcach – niewielkiej wsi pod Częstochową. 52-latek, który mieszkał u rodziny, wymordował swoich najbliższych: brata, jego żonę i syna. Jacek Jaworek jest obecnie najbardziej poszukiwanym przestępcą w Polsce. Wydano za nim list gończy oraz czerwoną notę Interpolu.

Czytaj także: Zabójstwo w Czerwionce-Leszczynach. Trwa policyjna obława. Śledczy szukają sprawcy

Policja opublikowała portrety progresywne poszukiwanego Jacka Jaworka obrazujące, jak może obecnie wyglądać. Portrety przygotował biegły z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Katowicach. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach tel. 798031306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 1255, albo z najbliższą jednostką Policji tel. alarmowy 112.

Borowce: Potrójne zabójstwo. Jacek zastrzelił brata i jego rodzinę
Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE