Jacek Jaworek zabił swoją rodzinę. Tak może wyglądać morderca z Częstochowy

i

Autor: Archiwum prywatne, Kasia Zaremba/Super Express Jacek Jaworek zabił swoją rodzinę. Tak może wyglądać morderca z Częstochowy

Jacek Jaworek rozstrzelał rodzinę i przepadł. Teraz tak może wyglądać!

Jacek Jaworek rozstrzelał swoją rodzinę w Borowcach pod Częstochowa i przepadł bez śladu. Wciąż trwa śledztwo w tej sprawie, policja opublikowała portrety progresywne poszukiwanego mężczyzny. Portrety przygotował biegły z z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Katowicach. Jacek Jaworek jest jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców nie tylko w Polsce, ale także w Europie.

Jacek Jaworek rozstrzelał rodzinę i przepadł. Teraz tak może wyglądać! Policja publikuje portrety pamięciowe

Zbrodnia w Borowcach wstrząsnęła całym regionem. Do makabrycznej zbrodni doszło w nocy z 9 na 10 lipca 2021 roku w Borowcach – niewielkiej wsi pod Częstochową. 52-latek, który mieszkał u rodziny, wymordował swoich najbliższych: brata, jego żonę i syna. Jacek Jaworek jest obecnie najbardziej poszukiwanym przestępcą w Polsce. Wydano za nim list gończy oraz czerwoną notę Interpolu.

Czytaj także: Zabójstwo w Czerwionce-Leszczynach. Trwa policyjna obława. Śledczy szukają sprawcy

Policja opublikowała portrety progresywne poszukiwanego Jacka Jaworka obrazujące, jak może obecnie wyglądać. Portrety przygotował biegły z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Katowicach. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach tel. 798031306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 1255, albo z najbliższą jednostką Policji tel. alarmowy 112.

Borowce: Potrójne zabójstwo. Jacek zastrzelił brata i jego rodzinę
Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?