Samochód zderzył się z wagonem

Groza na przejeździe kolejowym w Zborowicach! Auto uderzyło w nadjeżdżający pociąg

2022-08-10 10:11

Chwila nieuwagi kierowcy mogła doprowadzić do tragedii. We wtorek, 9 sierpnia w Zborowicach (powiat tarnowski), na niestrzeżonym przejeździe kolejowym auto uderzyło w wagon przejeżdżającego pociągu. W zdarzeniu ucierpiał wyłącznie 21-letni kierowca samochodu. Karetka pogotowia ratunkowego przetransportowała go do szpitala na badania.

Zborowice. O krok od tragedii na przejeździe kolejowym. Auto uderzyło w wagon pociągu

Po południu we wtorek, 9 sierpnia w Zborowicach (powiat tarnowski) doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które mogło zakończyć się tragicznie. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, kierowca samochodu osobowego uderzył w wagon przejeżdżającego pociągu. Jak informuje Radio ESKA, za kierownicą osobówki siedział 21-letni mężczyzna, który został poszkodowany. Karetka pogotowia ratunkowego zawiozła go do szpitala na badania. Z kolei pociągiem POLREGIO podróżowało 29 pasażerów, żaden z nich nie ucierpiał podczas feralnego zdarzenia.

Pociąg zmierzał z Krakowa w kierunku Muszyny. Skład nie doznał poważnych uszkodzeń, dlatego po udrożnieniu ruchu na torach kolejowych, mógł kontynuować swoją podróż. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Szczucin. Otworzyli kabinę tira i musieli zatykać nosy. Od kierowcy cuchnęło alkoholem

Sonda
Czy młodzi kierowcy jeżdżą mniej rozważnie niż starsi kierujący?
Kąpią się mimo zakazu w stawach na "krakowskich Malediwach". Uszkodzili rurę

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki