Koronawirus w MORD Nowy Sącz. Sześciu egzaminatorów jest zakażonych

Nauka jazdy, prawo jazdy
Autor: Michał Niwicz

Mocno powiększyło się grono pracowników Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu zakażonych koronawirusem. Początkowo zainfekowane były tylko trzy osoby, obecnie ta liczba zwiększyła się do dziesięciu. SARS-CoV-2 potwierdzono u sześciu egzaminatorów. Łącznie badaniom poddano 56 pracowników MORD w Nowym Sączu oraz filii w Nowym Targu.

Działalność Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu i jego filii w Nowym Targu została całkowicie wstrzymana od wtorku, 28 lipca. Stało się tak, ponieważ u pracowników MORD-u potwierdzono zakażenie koronawirusem.

Jak opisuje portal Sadeczanin.info, na początku zainfekowanych było trzech pracowników ośrodka, obecnie ta liczba wzrosła do dziesięciu. Sześciu z nich to egzaminatorzy, pozostali są pracownikami obsługi. Łącznie badaniom poddano 56 osób.

Ośrodek będzie zamknięty co najmniej do końca przyszłego tygodnia. Wszystkie wniesione już opłaty za egzaminy na prawo jazdy zachowują ważność. Kursanci, którzy chcą pilnie uzyskać uprawnienia do kierowania pojazdami mogą szukać wolnych terminów w innych ośrodkach ruchu drogowego w Małopolsce.

Bon turystyczny - najważniejsze informacje

PRZECZYTAJ TAKŻE: