Koronawirus w ośrodku ruchu drogowego! Egzaminy WSTRZYMANE do odwołania!

2020-07-27 17:21
Prawo jazdy, nauka jazdy, elka
Autor: Michał Niwicz

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu do odwołania wstrzymał przeprowadzanie praktycznych egzaminów na prawo jazdy, a także swoją pozostałą działalność. To efekt potwierdzenia zakażenia koronawirusem u pracowników ośrodka. Nieczynny będzie również oddział terenowy MORD w Nowym Targu. Wszystkie wniesione już opłaty za egzaminy zachowują ważność.

U pracowników Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu wykryto zakażenie koronawirusem, dlatego jego działalność zostanie całkowicie wstrzymana od wtorku, 28 lipca. Do odwołania nie będą się odbywały egzaminy praktyczne na prawo jazdy, ale wniesione już opłaty zachowują ważność.

- W związku z potwierdzonymi przypadkami zakażenia wirusem SARS-Cov-2 u pracowników MORD Nowy Sącz, w trosce o zdrowie osób egzaminowanych oraz pracowników Ośrodka od dnia 28 lipca 2020 /wtorek/ do odwołania wstrzymuje się przeprowadzanie egzaminów praktycznych oraz pozostałą działalność Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu oraz oddziału terenowego w Nowym Targu. Wszystkie wniesione opłaty za egzaminy zachowują ważność. O dalszych działaniach będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszej strony internetowej. Przepraszamy za wszelkie niedogodności - czytamy w komunikacie Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu.

Tak więźniowie w Gliwicach przywitali ojca zabitego niemowlęcia

PRZECZYTAJ TAKŻE: