Wyszedł do lasu na grzyby, znaleźli go w rowie. Bliscy 35-latka umierali ze strachu

i

Autor: silviarita/cc0/pixabay Spacerując po lesie, 35-letni grzybiarz wpadł do rowu i nie był w stanie samodzielnie wydostać się z pułapki.

Finał poszukiwań

Wyszedł do lasu na grzyby, znaleźli go w rowie. Bliscy 35-latka umierali ze strachu

2023-08-04 13:56

Udało się odnaleźć poszukiwanego przez rodzinę 35-letniego mieszkańca Gorzkowa. Mężczyzna wyszedł do lasu na grzyby, ale nie wracał przez dłuższy czas i nie dawał znaków życia. Okazało się, że podczas wyprawy uległ wypadkowi i nie był w stanie samodzielnie wrócić do domu. Osłabionym i wycieńczonym mężczyzną zajęła się załoga karetki pogotowia ratunkowego.

Gorzków. Poszukiwany grzybiarz odnaleziony. Wpadł do rowu i nie był w stanie samodzielnie się wydostać

W czwartek, 3 sierpnia bliscy 35-letniego mieszkańca Gorzkowa zgłosili policji jego zaginięcieMężczyzna dzień wcześniej wyszedł na grzyby do pobliskiego lasu, jednak do domu nie wrócił i nie dał jakiegokolwiek innego znaku życia. W akcji poszukiwawczej w terenie brali udział funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bochni, Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu i Posterunku Policji w Trzcianie, strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Bochni oraz druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gorzkowie, Chodenicach i Kolanowie. Dodatkowo wizerunek zaginionego mężczyzny został upubliczniony w Internecie wraz z apelem o przekazywanie informacji na temat losów zaginionego. W tym przypadku akcja poszukiwawcza miała szczęśliwy finał, choć 35-latkowi groziło realne niebezpieczeństwo.

Mężczyzna podczas wyprawy na grzyby uległ wypadkowi. Wpadł do znajdującego się w lesie rowu i nie był w stanie samodzielnie wydostać się z pułapki. Został odnaleziony przez prowadzących działania policjantów i druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej, kilka godzin po zgłoszeniu zaginięcia. Mężczyzna ze względu na osłabienie i wycieńczenie wymagał pomocy medycznej. Udzieliła mu jej załoga karetki pogotowia ratunkowego.

Poznajesz te grzyby? Wyglądają, jak jadalne, a są trujące!

Pytanie 1 z 12
Grzyby na zdjęciu to:
Mleczaj rydz
Niecodzienny pościg w Krakowie. Pierzasta uciekinierka nie chciała stracić wolności