Seks na żywo podczas "satanistycznej orgii" przed Radiem Maryja?! Policjant z Torunia rozwiewa wątpliwości

2021-04-28 14:38 km Mariusz Korzus
Seks na satanistycznej orgii przed Radiem Maryja?! Policjant z Torunia nie zostawia wątpliwości
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Seks na "satanistycznej orgii" przed Radiem Maryja?! Policjant z Torunia nie zostawia wątpliwości

Toruńscy policjanci wybierają się na "satanistyczną orgię", która ma się odbyć 2 maja przed siedzibą Radia Maryja. Mowa tutaj o wydarzeniu zatytułowanym "Chryja pod Radiem Maryja vol. 4". Funkcjonariusze zapewniają, że będą tam służbowo. Dla tych którzy liczyli na seks na żywo to zła informacja. Policja zapowiada, że gdy do niego dojdzie, to stróże prawa będą interweniować i rozdzielać spółkujące z sobą pary.

Seks na "satanistycznej orgii" przed Radiem Maryja?! Policjant z Torunia nie zostawia wątpliwości

Zapowiadało się pięknie. Ci, którzy lubią mocne wrażenia przecierali ręce z radości. Feministki i ich zwolennicy zapowiedzieli, że skoro ojciec Tadeusz Rydzyk mówił o satanistycznej orgii to będzie ją miał. Miało do niej dojść 2 maja przed siedzibą Radia Maryja, w ramach wydarzenia "Chryja pod Radiem Maryja vol. 4". Założyciel kontrowersyjnej rozgłośni, ojciec Tadeusz Rydzyk następnego dnia skończy 76 lat. Na emeryturę ciągle się nie wybiera. Od środy (28.04.2021) już wiadomo, że żadnego seksu na żywo nie będzie. Najprawdopodobniej skończy się na słowach. Może gdyby feministki nie zdradziły swoich planów, to orgia mogłaby dojść do skutku, a tak o ich planach dowiedziała się policja. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: PRZYKULI się do bramy Radia Maryja! Rydzyk będzie WŚCIEKŁY [ZDJĘCIA, WIDEO]

- Będziemy obecni podczas zgromadzenia wyrażającego sprzeciw wobec łamania praw mniejszości określanego przez organizatorów w mediach jako "satanistyczna orgia" - mówi dyplomatycznie asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu. - Policjanci będą zabezpieczali imprezę zorganizowaną na ulicy Żwirki Wigury. Zadbamy o bezpieczeństwo zarówno osób biorących udział w tym zgromadzeniu jak i osób postronnych - dodaje.

Rzecznik toruńskiej policji zapewnia, że jeżeli podczas imprezy dojdzie do naruszenia prawa i obyczajności, to wówczas policja będzie reagować. Czyli seksu na żywo najpewniej nie będzie, a jeśli zostanie podjęta taka "próba", to entuzjazm zostanie szybko zduszony w zarodku.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Kolejne miliony dla Rydzyka. Czy teraz wystarczy mu do pierwszego? Komentarz Adama Federa [WIDEO]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE