Quiz. Co było wcześniej? Masz 50 proc. szans!

2020-12-12 16:24
Quiz. Co było wcześniej? Masz 50 proc. szans!
Autor: CC Pixabay.com Quiz. Co było wcześniej? Masz 50 proc. szans!

Które ważne wydarzenie historyczne było wcześniej? Jedno jest pewne - wszystkie znacząco wpłynęły na losy Polski i świata. Ten quiz tylko pozornie wydaje się banalny! Dajemy wam 50% szans na wskazanie poprawnej odpowiedzi. Myślicie, że jesteście w stanie wywalczyć komplet punktów? Odpalamy wehikuł czasu i ruszamy w historyczną podróż.

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Lubisz quizy? Zapraszamy do zabawy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE