Toruń: ATAK ZIMY! Pogoda da nam ostro w kość [PROGNOZA POGODY 3.12.2020]

2020-12-03 7:28 KM
Toruń: ATAK ZIMY! Za oknami pogodowy ARMAGEDON [PROGNOZA POGODY 3.12.2020]
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Toruń: ATAK ZIMY! Za oknami pogodowy ARMAGEDON [PROGNOZA POGODY 3.12.2020]

Prognoza pogody dla Torunia. Meteorolodzy zapowiadają prawdziwy atak zimy. Mieszkańcy grodu Kopernika i województwa kujawsko-pomorskiego muszą się przygotować na opady śniegu. Na drogach będzie ślisko, a temperatura i warunki biometeorologiczne nie poprawią naszego nastroju.

Toruń: ATAK ZIMY! Za oknami pogodowy ARMAGEDON [PROGNOZA POGODY 3.12.2020]

Meteorolodzy nie mają wątpliwości. Dziś (3.12.2020) w Toruniu pogoda da nam solidnie popalić. Do tej pory obserwowaliśmy jedynie łagodne podrygi zimy, ale czwartek nie będzie już taki łaskawy. Przydadzą się ciepłe płaszcze, a kierowcy w trakcie jazdy powinni bardzo uważać. - Na samym początku dnia może błysnąć słońce, ale później będzie pochmurno i po południu oraz wieczorem popada śnieg z deszczem, okresami sam śnieg. Może być ślisko i przejściowo krajobraz będzie się zabielał - pisze Rafał Maszewski, ekspert i autor serwisu pogodwtoruniu.pl.

Czytaj także: Damian zginął w koszmarnym wypadku koło Lipna. Na jaw wyszło COŚ STRASZNEGO [ZDJĘCIA]

- W ciągu dnia temperatura wzrośnie do około 0 stopni, a południowo wschodni chwilami dość silny wiatr wyraźnie zwiększy odczucie zimna. Ciśnienie atmosferyczne nadal będzie spadać. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne - pisze Rafał Maszewski na stronie pogodawtoruniu.pl.

Prognoza pogody dla Torunia. Poprawa pod koniec tygodnia

Czwartek będzie najtrudniejszym dniem tego tygodnia. Już w piątek do Torunia i województwa kujawsko-pomorskiego dotrze konkretne ocieplenie. Na termometrach w ciągu dnia ok. 4 stopni na plusie, a w sobotę i niedzielę (6-7.12) nawet 8-10°C. Nie będzie opadów śniegu, jedynie w piątek może się pojawić nieprzyjemny deszcz.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

W Toruniu ruszyły dwa nowe punkty wymazowe