Iwona Wieczorek, Janusz Szostak

i

Autor: Archiwum prywatne, Beata Górka/Super Express Iwona Wieczorek, Janusz Szostak

Kim jest chłopak Iwony Wieczorek?

Iwona Wieczorek spotykała się z własnym kuzynem?! Związek skomentowała w książce Szostaka jej mama

2022-12-22 21:40

Chociaż od zaginięcia Iwony Wieczorek minęło już 12 lat, w tej sprawie wciąż pojawiają się nowe, wręcz sensacyjne informacje. Zaginięciem kobiety mocno zajmował się Janusz Szostak. W książce "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" jest m.in. rozmowa z matką Iwony Wieczorek, która opowiada m.in. o związku córki z jej kuzynem Patrykiem G.

Zaginięcie Iwony Wieczorek to wciąż jedna z najbardziej tajemniczych zagadek kryminalnych ostatnich lat w Polsce. W prowadzonym od lat śledztwo pojawiło się ostatnio wiele nowych wątków, przez co o zaginięciu Iwony Wieczorek znów jest bardzo głośno. Policjanci po wielu latach pracy ustalili wreszcie tożsamość mężczyznę z ręcznikiem". Zatrzymano też Pawła P., znajomego Iwony Wieczorek oraz jego partnerki Joanny S.

Kim jest były chłopak Iwony Wieczorek?

Zaginięciem Iwony Wieczorek latami zajmował się zmarły w ubiegłym roku Janusz Szostak. Dziennikarz śledczy pisał nawet książki ws. zaginięcia Iwony. W "Co się stało z Iwoną Wieczorek?", jak informuje portal pudelek.pl, pojawia się m.in. wątek Patryka G. To były chłopak Iwony Wieczorek, który w noc jej zaginięcia bawił się w klubie Banana Beach w Jelitkowie.

Co ciekawe, Iwona Wieczorek i Patryk G. byli sobie bliscy nawet po rozstaniu. Cytowany przez Janusza Szostaka Marek Siewert, analityk z Komendy Głównej Policji, twierdził, że Iwona i Patryk G. byli o siebie zazdrośni i opisał ich jako "osoby, które niby się rozstały, a tak naprawdę wzajemnie im na sobie zależało". Siewert twierdzi wręcz, że w noc zaginięcia, Iwona Wieczorek mogła liczyć, że "po drodze spotka Patryka" - przypomina fragmenty książki Szostaka "Pudelek".

Iwona Wieczorek w związku z kuzynem. Rozstali się tuż przed jej zaginięciem

Sprawa związku Iwony Wieczorek i Patryka G. wydaje się tym ciekawsza, że byli partnerami, ale też... kuzynami. Opowiadała o tym matka Iwony, w rozmowie z Januszem Szostakiem. Jak wyjaśniła kobieta, Wieczorek i Patryk G. nie znali się wcześniej i nie mieli pojęcia, że łączą ich więzy krwi. - To był błąd mój i mojej kuzynki, że nie wychowywałyśmy dzieci razem. Ona mieszkała w Gdyni, nasze dzieciaki się nie znały. Iwona i Patryk poznali się na dyskotece, zupełnie przypadkowo. Nie wiedzieli, że są kuzynami - mówiła matka Iwony Wieczorek w rozmowie z Szostakiem, a jej słowa przypomina pudelek.pl.

Kiedy Iwona Wieczorek przedstawiła matce nowo poznanego chłopaka, kobieta razem z kuzynką próbowały rozdzielić Iwonę i Patryka. Bez powodzenia. Para rozstała się dwa miesiące przez zaginięciem Iwony.

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Janusz Szostak szukał wskazówek. Zobacz zdjęcia

Sonda
Czy uważasz, że kiedyś uda się wyjaśnić, co się stało z Iwoną Wieczorek?
Pogrzeb Janusza Szostaka. Morze wieńców przy trumnie. Ciało dziennikarza spoczęło w Sochaczewie

Zaginięciem Iwony Wieczorek żyła cała Polska. Co naprawdę się stało?

Posłuchaj audiobooka i poznaj kulisy śledztwa!

Listen on Spreaker.