Iwona Wieczorek zniknęła dekadę temu

i

Autor: Monitoring Iwona Wieczorek zniknęła dekadę temu

TYLKO U NAS! Wznowią poszukiwania Iwony Wieczorek. ZASKAKUJĄCE PLANY ludzi Szostaka

2020-10-27 16:30

Iwona Wieczorek zniknęła już przeszło dziesięć lat temu. Poszukiwania młodej gdańszczanki do tej pory nie przyniosły rezultatu. Nadal nie wiemy, gdzie może znajdować się zaginiona lub jej ciało. Janusz Szostak nie ma jednak wątpliwości, że wyjaśnienie tajemniczej sprawy jest bardzo blisko. Autor książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" zamierza niebawem wrócić do Trójmiasta, by wznowić działania i poznać prawdę. Jego Fundacja Na Tropie już w listopadzie podejmie kolejne kroki. Dziennikarz śledczy uchylił rąbka tajemnicy w rozmowie z reporterem Super Expressu. Co dokładnie planuje?

- W listopadzie chcemy odwiedzić Trójmiasto, by przeprowadzić działania w kierunku ustalenia, co dokładnie stało się w lipcu 2010 roku. Jeżeli dotrzemy do prawdy i potwierdzimy, kto przyczynił się do śmierci Iwony Wieczorek, będziemy bliżej wskazania miejsca ukrycia zwłok - tłumaczy Janusz Szostak. Kroki te mają być podejmowane również przy wsparciu osób spoza Fundacji Na Tropie. - W kolejnym etapie będziemy chcieli zastosować działania niekonwencjonalne, podobnie jak przy sprawie Adriana Dudka - dodaje dziennikarz śledczy. Więcej na temat szokującego seansu hipnotycznego z udziałem psychologa pisaliśmy w artykule Zaginął przed dwoma laty, teraz WSKAZAŁ MORDERCÓW. Jak to możliwe? [KLIKNIJ TUTAJ].

To jednak nie koniec planów dotyczących poszukiwań ciała Iwony Wieczorek. Jak potwierdził nam Janusz Szostak, przedstawiciele jego fundacji mają również zamiar przyjrzeć się kolejnej lokalizacji. - Miejsce to nie jest ogólnodostępne. Trzeba wystąpić o zgodę do właścicieli pewnego terenu. Będziemy podejmowali te próby - tłumaczy autor książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek?". Nie zdradza przy tym dokładnej daty. O jakim punkcie na mapie Trójmiasta może być mowa? Więcej o przypuszczeniach dziennikarza śledczego pisaliśmy w artykule Janusz Szostak o głośnym zaginięciu: "Te miejsca TRZEBA PRZESZUKAĆ" [SZCZEGÓŁY].

O ostatnich działaniach służb w sprawie zniknięcia młodej gdańszczanki przeczytasz w artykule Zwłoki Iwony Wieczorek zabetonowane? Policja i strażacy w akcji. "Dlaczego tyle czekano?!" [ZOBACZ WIĘCEJ].

Czytaj również: Zaginięcie Iwony Wieczorek. TAJEMNICZE SŁOWA JASNOWIDZA! Szostak i Jackowski ŁĄCZĄ SIŁY

Poszukiwania Iwony Wieczorek przez Janusza Szostaka.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE