Cały czas trwają poszukiwania 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Chcesz pomóc jego rodzicom? Możesz to zrobić!

i

Autor: Shutterstock, arch. prywatne

SZUKAJĄ CHĘTNYCH

Cały czas trwają poszukiwania 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Chcesz pomóc jego rodzicom? Możesz to zrobić!

2023-10-03 20:46

W maju z domu w Pogroszewie-Kolonii wyszedł 16-letni Krzysiek Dymiński. Wyszedł i zniknął. Kontakt z nastolatkiem urwał się w okolicach mostu Gdańskiego i rejonu parku Traugutta. Jak ustalili śledczy, o godzinie 5:35 nastolatek umieścił wpis w mediach społecznościowych o treści: „dziękuję, żegnajcie”. Teraz rodzice chłopaka proszą o pomoc. Opublikowali apel.

Rodzice poszukiwanego Krzyśka proszą o pomoc. Opublikowali apel

Krzysztof Dymiński, 16- letni mieszkaniec Pogroszewa-Kolonii pod Ożarowem Mazowieckim, zaginął. Nastolatek ostatni raz był widziany w sobotę, 27 maja. Słuch po nim zaginął. Nie kontaktował się ze swoimi znajomymi czy rodzicami. Jego mama i tata mimo czasu, który minął, nie poddają się i cały czas poszukują Krzyśka. – Nie tracimy nadziei, że gdzieś żyjesz, że wrócisz – czytamy w jednym z wpisów matki chłopaka w mediach społecznościowych.

16-latek wyszedł z domu i udał się na przystanek autobusowym. Wsiadł do autobusu linii 713 i pojechał w kierunku stolicy. Następnie był widziany w okolicach Ronda Daszyńskiego, by później pojawić się w rejonie Dworca Gdańskiego, Parku Traugutta i w końcu kontakt z nastolatkiem urwał się przy moście Gdańskim.

W poszukiwaniach mogą pomóc internauci. Rodzice nastolatka proszą o pomoc

W mediach społecznościowych w serwisie facebook istnieje grupa „Zaginięcie Krzysztofa Dymińskiego”, która zebrała blisko 50 tys. osób. Ludzie należący do niej publikują najnowsze informacje w sprawie zaginięcia chłopaka. Informują o miejscach, w których mógł być widziany. Teraz, rodzice chłopaka, proszą o pomoc. Przygotowali plan działania.

Szukamy chętnych do pomocy w poszukiwaniach naszego syna Krzysztofa - jeśli możesz coś dla nas zrobić – zapraszamy – napisała matka nastolatka w grupie na facebooku.

Chętnych internautów, rodzice 16-latka, chcą podzielić na cztery grupy. Stworzone zostaną sekcję.

  • Sekcja poszukiwań terenowych odpowiedzialna za: poszukiwania na lądzie.
  • Sekcja medialna odpowiedzialna za: rozpowszechnianie wizerunku zaginionego.
  • Sekcja cyfrowa odpowiedzialna za: monitorowanie Internetu oraz monitorowanie śladu cyfrowego.
  • Sekcja poszukiwań wodnych odpowiedzialna za: poszukiwania na Wiśle.
  • Sekcja dronowa odpowiedzialna za: poszukiwania na Wiśle.
  • Sekcja analityczno-detektywistyczna odpowiedzialna za: analizę zgromadzonego materiału.

Krzysztof Dymiński. Rysopis zaginionego

Krzysztof Dymiński urodził się w 2007 roku. W dniu zaginięcia był ubrany w granatową bluzę z dużym logiem ADIDAS z przodu w kolorze białym, spodnie ciemne oraz buty czarne marki Diesel. Ma około 180 cm wzrostu. Ma szczupłą sylwetkę, faliste włosy i aparat na zęby.

Ktokolwiek widział nastolatka lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim pod numerem 47 805 21 86 lub z rodziną pod numerem 604 944 800.

Ostatnia droga zaginionego Krzysztofa Dymińskiego
Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?