Wyniki Lotto. Kupił los, zgarnął fortunę. Szczęśliwiec z Raszyna będzie żył jakby luksusowo

i

Autor: Shutterstock Wyniki Lotto. Kupił los, zgarnął fortunę. Szczęśliwiec z Raszyna będzie żył jakby luksusowo

Ale szczęściarz!

Gigantyczna wygrana w Lotto. Za kilka złotych ustawił się na lata! Zwycięzca oszaleje ze szczęścia

2022-09-06 17:48

Wyniki Lotto potrafią zaskoczyć. Szczególnie gdy okazuje się, że zakupiony kupon w kilka minut losowania przyniósł fortunę! Przekonał się o tym mieszkaniec podpruszkowskiej miejscowości, który zgarnął gigantyczną wygraną w stosunku do poniesionych kosztów. Gdzie padła wygrana i ile wyniosła? Sprawdź w poniższym artykule.

Wyniki Lotto. Gigantyczna wygrana pod Pruszkowem

Losowania Lotto, potrafią przyprawić o zawrót głowy! Tym razem los uśmiechnął się do gracza po poniedziałkowym losowaniu Mini Lotto. Szczęśliwiec kupił los w systemie 7 z 42 za 31,5 zł, czyli jak na kupon Lotto całkiem sporo. Taka inwestycja mocno mu się jednak opłaciła, bo zwiększyła jego szansę na sukces w grze. Wygrana padła w kolekturze przy Alei Krakowskiej 78 w Raszynie w powiecie pruszkowskim pod Warszawą.

Nie przegap: Piotrowina. Wypadek białoruskiego autokaru na DK 2 Siedlce-Warszawa. Jest wielu poszkodowanych

Zwycięski kupon gry Mini Lotto z pięcioma poprawnie wytypowanymi liczbami: 1, 2, 13, 14 i 19, przyniósł wygraną 289 524,90 zł zł! Teraz gracz spod stolicy będzie musiał odprowadzić 10-procentowy podatek od wygranej, który wyniesie ponad 28 tysięcy złotych. Zwycięzcy gratulujemy!

Jak grać w Mini Lotto?

Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej LOTTO. Realizacja planów prawie za darmo? Już za jedyne 1,50 zł zagrasz nawet o 400 000 zł!

Wybierz 5 liczb z 42. Liczby możesz zaznaczyć samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie LOTTO , jak i online. Zapisz swoje ulubione liczby i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać.

Graj na wiele losowań. Chcesz pozostać w grze na dłużej? W takim razie wybierz grę na więcej losowań - nawet 10 kolejnych losowań. W wersji online możesz też wybrać opcję subskrypcji. Wtedy Twój kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach tak długo, jak będziesz chciał. Zachowaj kupon - to Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie.nW online i aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego Konta.

Sprawdź czy wygrałeś. Emocje związane z losowaniem i sprawdzaniem liczb są najlepsze. Ciesz się nimi, gdzie tylko możesz! Wyniki są zawsze dostępne na lotto.pl, w aplikacjach mobilnych LOTTO i m. LOTTO, punktach sprzedaży i pod nr infolinii 801 450 450. Jeśli grałeś online, dostaniesz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zostanie zapisana na Twoim koncie.

Zagraj jeszcze raz tymi samymi liczbami. Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie. Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni. Grając online możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami.

Sonda
Grasz w Lotto?

Szybkie pieniądze można zdobyć nie tylko w grach hazardowych. Posłuchaj ile można zarobić grając w gry - podcast "Super TEMAT". Zapraszamy.

Listen to "Czy esport to... sport? Ile można zarobić grając w gry komputerowe?" on Spreaker.