Krwawa masakra na Ochocie. W ruch poszły noże i klucz francuski. Są ranni

2022-06-22 22:30
Masakra na Ochocie. Kobieta dźgnięta w twarz. Kłótnia sąsiedzka zakończona krwawymi porachunkami
Autor: TADEUSZ MRÓZ

Na warszawskiej Ochocie doszło do krwawej masakry. Awantura pomiędzy sąsiadami zakończyła się bójką. Dwie osoby zostały dźgnięte nożem, a jedna pobita kluczem francuskim. Na miejscu zdarzenia pojawiły się cztery zespoły ratownictwa medycznego oraz kilka radiowozów policji. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zajścia.

Sąsiedzka awantura skończyła się krwawą masakrą

Do krwawej, sąsiedzkiej awantury doszło 22 czerwca na warszawskiej Ochocie przy ul. Siewierskiej w okolicach godziny 21. Na miejscu pojawił się dziennikarz „Super Expressu”. – Wszystko zaczęło się od tego, że jakaś grupka mieszkańców puszczała głośno muzykę przed blokiem. Jeden z sąsiadów, który mieszkał przy ul. Siewierskiej, próbował ich uspokoić, lecz bezskutecznie – przekazał dziennikarz. Na miejsce została wezwana policja.

Kilka minut później rozegrały się tragiczne sceny. – Grupa sąsiadów poszła do niego, trzymając w rękach noże i i próbowali się dostać do jego mieszkania. Mężczyzna, w okolicach 25 lat, stwierdził, że będzie się bronił. Złapał za klucz francuski i otworzył drzwi wejściowe. Zaczął bić jednego z mężczyzn, który trzymał w rękach nóż – dodał reporter.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Warszawa. Pijany groził nożem ekspedientce. Pobił też innego klienta sklepu

Trzy osoby trafiły do szpitala, policja wyjaśnia okoliczności zajścia

Doszło do wymiany ciosów, w której trzy osoby zostały poszkodowane. Mężczyzna z kluczem francuskim w rękach został dźgnięty w plecy. – Najprawdopodobniej zaczął uciekać od atakującej go grupy – wtrącił dziennikarz "SE". Kobieta, która wcześniej słuchała głośno muzyki pod blokiem, została dźgnięta przez przypadek w twarz przez swojego kolegę. Poszkodowany został jeszcze agresor z nożem, ten, który kilkukrotnie przyjął uderzenia kluczem francuskim.

– Wszystkie osoby, które ucierpiały w tym zdarzeniu, zostały przetransportowane do szpitala – podsumował dziennikarz „SE”. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zajścia.

CZYTAJ WIĘCEJ O ZDARZENIU: Sąsiedzka rzeź na Ochocie. "Nie mogłem już słuchać tego disco polo"

Rozbój na bydgoskim Miedzyniu! 27-latek rzucił się na mężczyznę z nożem
Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś nożem?

Co popycha ludzi do zbrodni? Posłuchaj prawdziwych historii w podcaście "ZŁO, ŁOWCA, OFIARA".

Listen to "ZŁO - Zbrodnia Łowca Ofiara" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE