Mława. Wybuch gazu w domu przy Srebrnej! Poparzonego 42-latka zabrała karetka

2021-04-28 13:48 Michał Michalak
Mława. Wybuch gazu w domu przy Srebrnej! Poparzonego 42-latka zabrała karetka
Autor: KPP w Mławie Wybuch gazu w domu przy ulicy Srebrnej w Mławie. W wyniku eksplozji poparzony został 42-letni mieszkaniec oficyny, którego karetka pogotowia zabrała do szpitala w Mławie

Wybuch gazu w domu przy ulicy Srebrnej w Mławie. We wtorek wieczorem zaczął się on wydobywać z butli znajdującej się wewnątrz budynku. W wyniku eksplozji poparzony został 42-letni mieszkaniec oficyny, którego karetka pogotowia zabrała do szpitala w Mławie. Dom został poważnie uszkodzony i nie nadaje się już do zamieszkania. Od jego lokatora pobrano jednocześnie krew do badania na obecność alkoholu.

Mława. Wybuch gazu w domu przy Srebrnej! Poparzonego 42-latka zabrała karetka

Wybuch gazu w domu przy ulicy Srebrnej w Mławie. Do eksplozji w wolno stojącym budynku doszło we wtorek wieczorem. Ranna została jedna osoba, a policja w Mławie informuje o wszczęciu postępowania, które ma wyjaśnić przyczyny i okoliczności wypadku.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w budynku typu oficyna doszło do wybuchu gazu wydobywającego się z butli. W budynku przebywał 42-letni lokator. Z poparzeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Od mężczyzny pobrano krew do badania na obecność alkoholu. Budynek oficyny w wyniku wybuchu został poważnie uszkodzony - informuje policja w Mławie.

Czytaj też: Nie żyje dziennikarka z Ciechanowa. Mieszkańcy wspominają „Inkę”

To drugi w ostatnim czasie wybuch gazu w Mławie, po tym jak 30 marca doszło do eksplozji w domu przy ul. Płockiej. W wyniku tamtego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 63-letnia kobieta.

Czytaj też: Śmierć na budowie drogi pod Pułtuskiem! Nie było dostępnej karetki…

Czytaj też: Przasnysz. Spółdzielnia usuwa ławki z powodu koronawirusa! Wielkie zdziwienie w sanepidzie

Czytaj też: Lipowiec Kościelny. Chcieli tam chować ciała, ale mieszkańcy zablokowali drogę! Nowa lokalizacja pod Toruniem?

Nie żyją dwie osoby! Ich renault ROZTRZASKAŁO się o drzewo na DK 62 pod Wyszkowem [ZDJĘCIA]

Celowo potrącił mężczyznę i uciekł z miejsca wypadku
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE