Szok!

Szarpanina z kierowcą autobusu w samym centrum Warszawy! Sprawcy w rękach policji

2023-03-20 15:03

Szarpanina w samym centrum Warszawy! Szokujące zdarzenie miało miejsce w niedzielę (19 marca) wieczorem przy Dworcu Centralnym. Do autobusu weszło trzech pijanych pasażerów. Nagle doszło do rękoczynów! Ostrą szarpaninę i dantejskie sceny zakończyli dopiero interweniujący policjanci. Policja zatrzymała trzy osoby. Co tam się stało!?

Warszawa. Ostra zadyma w centrum. Poszarpali się z kierowca autobusu

Do szokujących scen doszło w pobliżu Dworca Centralnego. Trzech pasażerów chciało skorzystać z usług prywatnego busa międzymiastowego pod Hotelem Mariott. Nagle doszło do ostrej szarpaniny. Pierwsze nieoficjalne informacje mówiły o próbie napadu i kradzieży kasy fiskalnej. Jednak policja dementuje te doniesienia. - Kierowca nie wpuścił trzech obywateli Ukrainy, bo byli pijani. W trosce o innych podróżnych odmówił im sprzedaży biletu. Wtedy odeszło między nimi do szarpaniny - mówi Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji. Agresywni pasażerowie zostali zatrzymani. Nie wiemy, czy grożą m jakieś konsekwencje prawne.

Dantejskie sceny w tramwaju

Do dużo bardziej niebezpiecznej sytuacji doszło w październiku ubiegłego roku w jednym z tramwajów. Na rondzie Waszyngtona. 26-letni napastnik uzbrojony w nóż atakował dwóch innych mężczyzn! Sytuacja mogłaby zakończyć się rozlewem krwi, gdyby nie interwencja strażników miejskich patrolujących okolicę. Ostatecznie uczestnicy bójki zostali przekazani policjantom.

Sonda
Czy praca w policji jest niebezpieczna?