Policyjny pościg na ulicach Suchocina! Młody kierowca pomylił życie z grą komputerową?! [Wideo]

2021-05-06 12:43
Policyjny pościg na ulicach Suchocina! Młody kierowca pomylił życie z grą komputerową?!
Autor: Komenda Stołeczna Policji Policyjny pościg na ulicach Suchocina! Młody kierowca pomylił życie z grą komputerową?!

Pędził mazowiecką drogą ile fabryka dała. Myślał chyba, że policjanci legionowskiej drogówki nie dadzą rady go dogonić. Mocno się jednak przeliczył. W pewnym momencie młody mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i z impetem wylądował w przydrożnym rowie. Szybko okazało się, dlaczego nie na rękę była mu kontrola policji. 27-latek miał już coś na sumieniu. Zobacz wideo z tego pościgu.

Policyjny pościg pod Warszawą

Początek majówki nie był zbyt udany dla 27-latka z powiatu nowodworskiego. Młody mężczyzna naraził się policjantom legionowskiej drogówki. Tego dnia funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego prowadzili kontrolę prędkości w Suchocinie. W pewnym momencie zauważyli opla jadącego zdecydowanie za szybko. Chcieli zatrzymać kierowcę, jednak mężczyzna zlekceważył policyjne sygnały i zaczął uciekać.

ZOBACZ TEŻ: Walczył w Iraku, niemal zginął na stołecznej drodze. Mężczyzna zasłabł za kierownicą auta

Mundurowi nie dawali za wygraną. Natychmiast ruszyli w pościg za pędzącym oplem.

- Kierowca nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe nakazujące zatrzymanie pojazdu i kontynuował ucieczkę w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego - podała podkom. Justyna Stopińska z legionowskiej policji.

Kierowca opla nie zważał na ograniczenia prędkości i policjantów siedzących mu na ogonie. Licznik auta wskazywał już ponad 200 km/h! Jednak nawet zawrotna prędkość nie uchroniła mężczyzny przed spotkaniem z mundurowymi.

- Pościg za piratem drogowym zakończył się po około 4 kilometrach, kiedy to w miejscowości Boża Wola kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu - przekazała podkom. Justyna Stopińska.

Przeczytaj także: Maleńka Hania, Zuzia i Dawidek zginęli w męczarniach. Potworny los odebrał im szansę na życie [ZDJĘCIA]

Rozbitym autem jechały cztery osoby. Szybko wyszło na jaw, dlaczego młody kierowca opla tak bardzo bał się spotkania z policjantami. 27-latek z powiatu nowodworskiego w ogóle nie powinien wsiadać za kółko!

- Na podstawie decyzji administracyjnej z września 2020 roku mężczyźnie cofnięto uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi - wyjaśniła podkom. Stopińska.

Zobacz: Dlaczego w Warszawie wyją policyjne syreny 7.05.2021? Żałoba w policji po śmierci Michała Kędzierskiego z Raciborza

Młody mężczyzna sprowadził na siebie niemałe problemy. Nieodpowiedzialny kierowca opla odpowie przed sądem nie tylko za kierowanie pojazdem bez uprawnień, ale również za niedostosowanie się do polecenia zatrzymania pojazdu do policyjnej kontroli.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE