Śmiertelny wypadek traktorzysty w Piaseczni. Wjechał do kanału odwadniającego

2022-05-15 16:47
 Śmiertelny wypadek traktorzysty w Piaseczni. Wjechał do kanału odwadniającego
Autor: shutterstock

Czarna seria weekendowych wypadków trwa. W przeciągu ostatnich dwóch dni, tj. 14 oraz 15 maja, informowaliśmy o kilku śmiertelnych zdarzeniach z województwa mazowieckiego. W niedzielę usłyszeliśmy o kolejnym wypadku, który miał miejsce 14 maja. Traktorzysta wjechał do kanału odwadniającego. Jego życia nie udało się uratować.

Wypadek z udziałem traktorzysty wydarzył się w sobotnie popołudnie, 14 maja, w pobliżu malutkiej wsi Piasecznia w powiecie ostrołęckim (gmina Kadzidło). – Kierujący ciągnikiem rolniczym 56-letni mężczyzna wjechał do kanału odwadniającego. Pojazd wywrócił się w wodzie do góry kołami. Niestety kierowcy nie udało się uratować – przekazał podkom. Tomasz Żerański w rozmowie z Polską Agencją Prasowa, rzecznik ostrołęckiej policji.

Okoliczności tego tragicznego wypadku będzie wyjaśniane pod nadzorem miejscowej prokuratury.

CZYTAJ RÓWNIEŻDramat w Gielniowie! 12-latek wjechał na hulajnodze pod ciężarówkę. Nastolatek zmarł w szpitalu

Policja apeluje o ostrożność i rozwagę podczas wykonywania wszelkich prac polowych, szczególnie przy użyciu maszyn rolniczych.

Czarna seria trwa

Przez weekend 14-15 maja informowaliśmy o kilku śmiertelnych wypadkach na terenie województwa mazowieckiego. Na warszawskim Targówku mężczyzna runął z drugiego piętra, niestety nie udało się go uratować. Doszło również do trzech potrąceń pieszych przez pociągi.

Przekazywaliśmy również wiadomości dotyczące gigantycznego pożaru pod Mińskiem Mazowieckim, gdzie zapaliła się drewniana konstrukcja domu mieszkalnego. Po opanowaniu pożaru, strażacy pracujący na miejscu odnaleźli zwęglone zwłoki starszej kobiety.

Brutalne morderstwo dziennikarza TVN
Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE