Totalna śnieżyca w Warszawie. Nadciąga pogodowy kataklizm. Miasto czeka kolejny PARALIŻ?!

2021-02-17 11:23
Totalna śnieżyca w Warszawie, Nadciąga pogodowy kataklizm. Miasto czeka kolejny PARALIŻ?!
Autor: MSM Totalna śnieżyca w Warszawie, Nadciąga pogodowy kataklizm. Miasto czeka kolejny PARALIŻ?!

Nad Warszawę nadciąga pogodowy kataklizm. Według synoptyków, prószący od rana śnieg przez cały dzień ani na chwilę nie ustąpi. Przez to, śniegu będzie mnóstwo. Może nawet napadać kilkanaście centymetrów białego puchu. Synoptycy od rana ostrzegają. W środę rano należy się spodziewać marznących opadów nie tylko w zachodniej część kraju, ale również w centralnej części Polski. "Z powodu gołoledzi jest to sytuacja szczególnie niebezpieczna dla kierowców" - ostrzega rzecznik Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Grzegorz Walijewski. Jak sytuacja będzie wyglądała przez cały dzień w stolicy? Sprawdź.

Od środowego poranka obowiązują ostrzeżenia przed marznącymi opadami deszczu. Spowodują gołoledź między innymi w zachodniej część woj. mazowieckiego. W środę w Warszawie niebo będzie zachmurzone całkowicie, a z kłębów śnieg będzie padał nieprzerwanie, chwilami może delikatnie ustąpić i padać w natężeniu umiarkowanym. Synoptycy prognozują przyrost pokrywy śnieżnej na poziomie od 5 do 10 cm. Według synoptyków śnieg będzie prószyć nawet do godz. 22.

NIE PRZEGAP: Najpierw afera z odśnieżaniem, teraz nagle przyszło to. Rafał Trzaskowski może się załamać

W ciągu dnia termometry będą pokazywały w granicach zera stopni. Zimniej zrobi się dopiero po godzinie 18, a w nocy temperatura spadnie do kilku stopni poniżej zera. Przez cały dzień wiatr będzie słaby, wschodni i południowo-wschodni. Ciśnienie w południe, w Warszawie, wyniesie 1014hPa i będzie rosnąć do nawet 1020hPa.

Awaria ogrzewania w Warszawie. Lodowate kaloryfery, a na dworze potężny mróz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE