Wyniki Lotto. Szczęśliwiec zgarnął kolosalną wygraną! Nowy milioner pod Warszawą

i

Autor: Shutterstock Wyniki Lotto. Szczęśliwiec zgarnął kolosalną wygraną! Nowy milioner pod Warszawą

Wyniki Lotto. Szczęśliwiec zgarnął kolosalną wygraną! Nowy milioner pod Warszawą

2022-05-25 13:06

Wyniki Lotto potrafią przyprawić o szybsze bicie serca! Szczególnie, gdy walka toczy się o naprawdę ogromną stawkę. Podczas wtorkowego losowania Lotto (24 maja) szczęście uśmiechnęło się do mieszkańca podwarszawskiej miejscowości Koprki (pow. warszawski-zachodni). Kilka trafionych liczb przyniosło mu fortunę! Ile wyniosła wygrana w Lotto i gdzie padła?

Wyniki Lotto. Potężna wygrana pod Warszawą

Wyniki Lotto. Ostatnie losowanie Lotto, we wtorek, 24 maja, przyprawiło o zawrót głowy gracza spod Warszawy. Przekonał się on na własnej skórze, że los potrafi uśmiechnąć się w najmniej oczekiwanym momencie. Gracz zajrzał do kolektury w Koprkach przy ul. Poznańskiej 470. Tam zdał się na łut szczęścia i wybrał grę metodą chybił trafił.

Dzięki wylosowanym 24 maja liczbom: 11, 17, 25, 27, 34, 48, zastał 1449 lottomilioner w Polsce! Szczęśliwiec spod Warszawy wzbogacił się o 6 625 441,70 złotych! Warto też dodać, że to pierwsza tak wysoka wygrana w Koprkach.

Przeczytaj też: Ostatnie pożegnanie Tomasza, który zginął rozjechany przez szaleńca pod Tarczynem [RELACJA NA ŻYWO]

Nim jednak ogromne pieniądze zasilą konto gracza, ten będzie musiał jeszcze odprowadzić podatek od wygranej. W tym przypadku do Skarbu Państwa trafi aż 662 544, 17 zł.

Co ciekawe, rozbita we worek kumulacja rosła od 14 maja. Poza "szóstką" trafioną pod Warszawą, w tym czasie padło ponad 230 tys. wygranych niższego stopnia na łączną kwotę ponad 8,4 mln zł.

Jak grać w Lotto?

Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej LOTTO. U sprzedawcy lub online - już za 3 zł kupisz zakład, dzięki któremu miliony mogą spaść Ci z nieba. Na same „szóstki” w puli znajduje się zawsze co najmniej 2 000 000 zł, ale zazwyczaj jest to dużo, dużo więcej. Wybierz 6 liczb z 49. Możesz zaznaczyć je samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie, jak i online. Zapisz swoje ulubione i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać.

Dodaj grę z Plusem za 1 zł. Tak zwiększysz swoją szansę na wielką wygraną. Wystarczy, że poprosisz o to sprzedawcę, sam zaznaczysz pole na blankiecie lub wybierzesz opcję gry z Plusem online. Dzięki grze z Plusem liczby z Twojego zakładu Lotto wezmą udział w dodatkowym losowaniu, w którym grasz o 1 000 000 zł.

Dodaj Super Szansę za 2 zł. A co powiesz na grę o dodatkowe 2 000 000 zł w tym losowaniu? Grając w punkcie LOTTO, zaznacz odpowiednie pole na blankiecie lub poproś sprzedawcę o Super Szansę. Zobacz, o co chodzi w Super Szansie. Graj na wiele losowań Chcesz pozostać w grze na dłużej? W takim razie wybierz grę na od 1 do 10 kolejnych losowań. W wersji online możesz też wybrać opcję subskrypcji. Wtedy Twój kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach aż do jej zakończenia. Zachowaj kupon. To Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie. Online i w aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza. Sprawdź, czy wygrałeś.

Sonda
Grasz w Lotto?
Czego warszawiacy oczekują od nowego komendanta straży miejskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE