Jak tak można?!

Dawny gwiazdor TVP masakruje Sanah! Okropne oskarżenia, grube słowa

2023-09-17 12:50

Sanah w ciągu kilku lat zrobiła oszałamiającą karierę. Skromna dziewczyna z Warszawy tworzy przebój z przebojem i mierzy się z utworami, które powstały przed laty, nadając im nowe życie. Wielki zachwyt wzbudziła płyta "Sanah śpiewa poezyje", z wierszami takich poetów jak Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki czy Wisława Szymborska, Twórczość młodej artystki nie przypadła jednak go gustu dawnemu gwiazdorowi TVP. Przemysław Szubartowicz masakruje Sanah! Padły okropne oskarżenia i grube słowa! Jak tak można?!

Sanah zachwyca, ale nie wszystkim podoba się jej twórczość

Sanah jest w trakcie trasy koncertowej, podczas której występuje na stadionach w całej Polsce. Tym samym spełniła swoje wielkie marzenie, o którym śpiewa w piosence "Najlepszy dzień w moim życiu". Utalentowana wokalistka, instrumentalistka i kompozytorka podczas ostatniego koncertu w Gdańsku zaśpiewała wspólnie z Felicjanem Andrzejczakiem legendarny przebój "Jolka, Jolka pamiętasz". - Ciary na ciele, łzy w oczach, szczęście na twarzy - kometowlali występ zachwyceni fani. Niedawno padła też propozycja reaktywacji grupy O.N.A z Grzegorzem Skawińskim i Sanah na wokalu. - Kosmiczny pomysł - skomentował słynny gitarzysta i wokalista. Nie wszystkim jednak podoba się twórczość Zuzanny Grabowskiej (tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Sanah). Do jej fanów zapewne nie zalicza się dawny gwiazdor TVP Przemysław Szubartowicz, który nagle ostro zaatakował wokalistkę na portalu X (dawniej Twitter). 

Dawny gwiazdor TVP Przemysław Szubartowicz oskarża Sanah o profanację

Szubartowicz, który w przeszłości prowadził w TVP takie programy jak "Pryzmat" czy "Gorący temat", zwykle zajmuje się polityką, ale niespodziewanie postanowił tym razem zahaczyć o świat show-biznesu. - Piosenkarka Sanah sprofanowała utwór "Nic dwa razy" (wiersz W. Szymborskiej śpiewany przez Ł. Prus), a także "Pocałunki" (wiersz M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej śpiewny przez E. Demarczyk). Artystka nie rozumie, o czym śpiewa. Co jest echem głębszego problemu naszych czasów - ocenił dziennikarz i publicysta. Trzeba przyznać, że dawny gwiazdor TVP był dla Sanah bezlitosny. Zgadzacie się z tak radykalną opinią?

W naszej galerii zobaczysz zdjęcia Sanah z różnych etapów jej kariery

Piotr Kupicha zachwyca się sanah. Wystąpili na jednej scenie!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany