Edyta Górniak ma kolejną teorię dla fanów! Możesz ożywić wodę intencją miłości i wdzięczności

i

Autor: AKPA/Piętka

Zgadzacie się?

Edyta Górniak ma kolejną teorię dla fanów! "Możesz ożywić wodę intencją miłości i wdzięczności"

2022-08-08 18:30

Edyta Górniak (49 l.) z pewnością nie boi się mówić, co myśli. Tym razem uraczyła fanów wywodem o... butelkowanej wodzie. Jeśli lubicie łyk ulubionej mineralnej w cieplejsze dni, powinniście się mieć, zdaniem gwiazdy, na baczności! Ma ona być tylko "substytutem", który można jednak ożywić z małą pomocą nieocenionej, starej dobrej miłości i wdzięczności. Poznajcie przepis na wodę idealną według Edyty Górniak!

Edyta Górniak przestrzega przed butelkowaną wodą. "Prawdziwa występuje tylko na wolności!"

Edyta Górniak mocno zaskoczyła fanów i nie tylko swoim wystąpieniem w roli prelegentki podczas XIX Zlotu Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022. Przypominamy - poszło o słowa o "biorobotach, hybrydach i reptilianach", którzy mają rzekomo żyć wśród nas. Od tamtej pory piosenkarce zdążyło się oberwać za jej słowa od Skiby, który bez ogródek krytykował gwiazdę, dodając sugestywną wypowiedź o "czarnych dziurach w mózgu". 

Edyta Górniak swoich wierzeń broniła także w konfliktowej wymianie zdań z księdzem. Piosenkarka, która od 2 lat mieszka na Podhalu, w przepięknej, tradycyjnej willi - zdjęcia wnętrz domu Edyty Górniak pojawiły się tylko u nas! - nie wydaje się być jednak zbita z tropu krytyką. Mało tego, nie zamierza dać się uciszyć!

Teraz podzieliła się z fanami także przemyśleniami dotyczącymi... butelkowanej wody. Zdaniem Edyty Górniak to mała trucizna, zamknięta w niewinnym, plastikowym opakowaniu. O tym jednak, jak zdradliwy okazał się być plastik, mieliśmy okazję słyszeć już nie raz. Czy podobnie piosenkarka będzie musiała teraz tłumaczyć się z wywodów na temat wody, którą radzi oczyszczać "intencją miłości i wdzięczności"? Więcej poniżej! Nie zabrakło i komentarzy od fanów, którzy zdają się wspierać ulubienicę.

Woda❤️ - jedna z dwóch obok Krwi, Świętych substancji, których nigdy nie zdoła zastąpić żaden syntetyk i żadna technologia. Jest podstawowym pokarmem wszystkich istnień organicznych. Jest uzdrowieniem, oczyszczeniem, pożywieniem, rozpuszczeniem i pamięcią historii Ziemi. Występuje pod wieloma postaciami. Wszystkie doskonałe! (Niestety dla ludzi) Prawdziwa Woda występuje tylko na wolności. Reszta, czyli wszystkie zamknięte w na lata w butelkach, to substancje tylko złudnie podobne charakterem do Wody - wykładała swoją teorię na temat właściwości wody Edyta Górniak w mediach społecznościowych. 

Woda to Życie. Nie można zamknąć naturalnej flory bakteryjnej w butelce, bo zgnije. Aby nie zgniła musi ulec obróbce, czyli zniszczeniu jej flory. W ten sposób powstaje substancja / substytut na podobieństwo Wody. Ma jej charakter, lecz nie ma jej struktury. Możesz ożywić Wodę intencją Miłości i Wdzięczności. Jeśli uzyskasz właściwy kod jej częstotliwości, zmienisz jej strukturę. Na podobnej zasadzie upraszczając, jak uruchamia się silnik od silnika. Bez życia - nie ma Wody. Bez Wody - nie ma Życia. Na tym polega Potęga Świętości - the Power of Water 🤍 - dodawała Edyta Górniak, swoją teorię na temat wody i jej świętości podpisując znamiennym "Akademia Przebudzenia". Czy to oznacza, że piosenkarka szykuje dla swoich fanów coś więcej?

A globaliści, w tym firma Nestle dąży cały czas do sprywatyzowania wody, by uzależnić i ubezwłasnowolnić ludzi - wywody o wodzie Edyty Górniak mogą Was śmieszyć, ale cieszą się niemałym zainteresowaniem internautów. Nie zabrakło komentarzy od nich! Edyta postanowiła odpowiedzieć fance.

- To cenna informacja, dziękuję. Afirmujmy zatem wolność dla Wody po wsze czasy. Osobiście jestem spokojna, gdyż Woda jest zbyt potężna żeby w zupełności ją zniewolić. Nad wszystkimi scenariuszami zachłanności wielu firm, istnieje potęga po wielokroć doskonała i wesprze tych, którzy w pełnej świadomości wyboru, chcą służyć Jej, nie zachłannemu człowiekowi, posiadającemu firmę 🤍 - pisała Górniak. Jej wypowiedź ma już prawie 600 "lajków"!

Tak wygląda naturalne, górskie królestwo Edyty Górniak! Tylko w naszej galerii zdjęć poniżej zobaczycie, jak prezentują się wnętrza willi na Podhalu, wartej ponad 4 miliony złotych.

Allan Krupa o tym, jak to jest być synem Górniak i jakie ma plany na przyszłość
Sonda
Zgadzasz się ze słowami Edyty Górniak na temat wody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE