Joanna Opozda odbierze Królikowskiemu prawa do syna

i

Autor: instagram.com/asiaopozda, Dariusz Gałązka/AKPA

Vincent ma już ponad rok!

Joanna Opozda zdradziła, że jej synek wymawia już pierwsze słowa. Antek Królikowski raczej nie będzie zadowolony. Zasłużył sobie na to?

2023-06-14 11:43

Joanna Opozda (35 l.) w lutym 2022 roku po raz pierwszy została mamą. Na chwilę przed porodem okazało się, że jej mąż, Antek Królikowski (34 l.), układa sobie życie z nową przyjaciółką. Rozstanie małżonków zbiegło się z narodzinami Vincenta. Dziś aktorka jest samotną matką. Jak właśnie wyznała, jej synek wymawia już pierwsze słowa. Jakie? To nie będzie zaskoczenie.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wciąż pozostają małżeństwem. Wychowaniem syna zajmuje się jednak aktorka

Joanna Opozda i Antek Królikowski oficjalnie pozostają małżeństwem. Para czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy rozwodowej. Jak ustalił "Super Express", sąd wciąż nie ustalił, kiedy małżonkowie spotkają się na sali rozpraw. Oboje zaczynają jednak układać sobie życie. On z prawniczką Izą, a ona została przyłapana na randce z młodszym od siebie studentem. Aktorka w wielu wywiadach podkreślała, że jest samotną matką i nie może liczyć na swojego byłego partnera. W połowie maja Antek Królikowski usłyszał nawet w warszawskiej prokuraturze zarzut uchylania się od płacenia alimentów na rzecz swojego syna oraz żony. To jednak nie koniec.

Według naszych ustaleń, Opozda złożyła wniosek do sądu o odebranie praw rodzicielskich Królikowskiemu do syna.

- Antek nie widział syna od pół roku, nie interesuje się nim. Joanna ma tego dość, dlatego złożyła wniosek o pozbawienie go praw rodzicielskich - mówi "Super Expressowi" osoba z bliskiego otoczenia pary.

Joanna Opozda zdradziła, że jej synek wymawia już pierwsze słowa. Antek Królikowski raczej nie będzie zadowolony. Zasłużył sobie na to?

Vincent ma już 16. miesięcy i zaczyna wymawiać pierwsze słowa! Dumna mama pochwaliła się na Instagramie, że chłopiec mówi już takie wyrazy jak "mama", czy "nie".

Czy Vini zna już jakieś słowa? - zapytała fanka. "Oczywiście, czasami mam wrażenie, że rozumie więcej niż nam się wydaje. A podstawowe słowa takie jak "mama, baba, nie, daj daj" wymawia" - odpisała Opozda. O tym, że mówi "tata" nie wspomniała... Myślicie, że to zaboli Antka?

Medialna wojna Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Sonda
Joanna Opozda jest dobrą aktorką?