Kuchenne Rewolucje - Szczecin: jak on się zwraca do matki?! Magda Gessler zaniemówiła. Wysłała ich na psychoterapię!

i

Autor: Facebook/Magda Gessler

Przelała się czara goryczy!

"Kuchenne Rewolucje" - Szczecin. Jak on się zwraca do matki?! Magda Gessler zaniemówiła. Wysłała ich na psychoterapię!

2022-09-08 21:56

Bistro "Elegancko" okazało się być takie tylko z nazwy... Magda Gessler na planie "Kuchennych Rewolucji" widziała już niejedno. Jednak to, jak właściciel kawiarni w Szczecinie w drugim odcinku 25. sezonu programu zwracał się do własnej matki, która urodziła syna jako nastolatka, sprawiło, że zaniemówiła! Słynna restauratorka znalazła jednak sposób, aby zmniejszyć amplitudę emocji rodzinnych i pogodzić zwaśnioną załogę kawiarni. Polały się łzy i kawowy sos!

Matka i syn chcieli założyć rodzinny biznes. Minęli się jednak w marzeniach! Czy Magda Gessler pomoże?

Pan Kacper, współwłaściciel "Cafe Elegancko" w Szczecinie twierdził, że kawiarnię otworzył, aby spełnić marzenie swojej mamy. Swoją przygodę z gastronomią rozpoczęli jeszcze w dobie pandemii! Szybko więc okazało się, że nierozwiązane, rodzinne niesnaski nie pomogły w odniesieniu rynkowego sukcesu. 24-latek zwracał się do swojej mamy, Pani Romany, w tonie, w jakim nie powinno się mówić nawet do psa... Mina Magdy Gessler mówiła więcej, niż tysiąc słów!

Nie z takimi wyzwaniami jednak znana restauratorka radziła sobie podczas nagrywania 25 sezonów "Kuchennych Rewolucji". Jak więc ma w zwyczaju, posadziła właścicieli lokalu przy stoliku i wysłuchała, w czym leży ich problem. Padły naprawdę mocne słowa! Okazało się, że Pani Romana syna urodziła jeszcze jako nastolatka, więc dużą rolę w wychowywaniu chłopca odegrali dziadkowie. Szybko stało się jasne, że Pan Kacper nadal ma o to żal do mamy i nie potrafi jej wybaczyć, co daje jej odczuć w codziennej pracy. 

Problem jest w tym, że jaka pogoda, taki Twój zwyczaj. Próbujesz, kiedy jest okej. A kiedy jest podbramkowo i Ty sobie nie radzisz, to wtedy dopiero wychodzą z Ciebie rogi - cierpko konstatował Kacper, syn właścicielki restauracji. Takie słowa w stosunku do matki rzeczywiście pokazują problem w tej rodzinie! Magda Gessler chyba słusznie próbowała wysłać ich na psychoterapię...

"Jesteśmy totalnie jak wielka włoska rodzina". Na szczęście skończyło się na krzykach!

Magda Gessler w drugim odcinku 25. sezonu "Kuchennych Rewolucji" musiała więc ponownie zmierzyć się z życiowymi dramatami właścicieli restauracji, której oblicze pomogła im zmienić. Wybuchowa mieszanka rodzinnych żali i braku porozumienia mogła okazać się mocnym przepisem na porażkę w trudnej branży gastronomicznej.

Jaki pomysł miała znana restauratorka, aby pogodzić zwaśnionych właścicieli "Cafe Elegancko"? Zabrała ich do... escape roomu! 

Kacper, nie ufam, bo jadłam i to była tragedia. (...) A to pewnie prowadzi do tego, że nie macie pieniędzy, czyli macie długi. (...) Macie tu dużą rozbieżność w wersjach tych historii - Ty twierdzisz, że wychowywali Cię dziadkowie, a mama Cię nie chciała. Czy wyście byli na psychoterapii? Nie dacie rady sami z tym tematem - mina Magdy Gessler, gdy usłyszała historię kawiarni "Elegancko", mówiła sama za siebie. Okazuje się, że Kacpra jego mama urodziła, będąc jeszcze nastolatką. Do tej pory odmawiała jednak udania się z synem do psychologa, obawiając się "łatki" osoby niezrównoważonej. To w połączeniu z trudami pracy w gastronomii to prawdziwa mieszanka wybuchowa! Jaki pomysł na "Kuchenne Rewolucje" będzie tu mieć znana restauratorka?

Magda Gessler doskonale rozumiała Panią Romanę. Dobrze wie, że wychowywanie dzieci w połączeniu z karierą bywa trudne! Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Kuchenne Rewolucje: "Nierozwiązane sprawy z przeszłości stają się teraźniejszością i rodzą gorycz". Czy bistro To tu, To tam zdało egzamin?

Magda Gessler "Kuchenne Rewolucje" w Szczecinie zaczęła tradycyjnie od zmiany nazwy lokalu. Bistro "To tu, To tam" zyskało nowe oblicze! W menu zagościła także intrygująca sałatka brazylijska z sosem kawowym, a także kanapka z polędwicą na ostro i kawowe słodkości w niecodziennym wydaniu. Goście byli zachwyceni!

Autorytet znanej restauratorki zdawał się też dobrze podziałać na przemądrzałego Pana Kacpra. Dwudziestoparolatek musiał zrozumieć, że jego kompletny brak szacunku do matki nie przyniesie niczego dobrego. Pani Romana dzięki lekkiemu wsparciu mogła za to rozwinąć skrzydła i nabrać nadziei, że teraz uda im się wyjść z długów i pokonać rodzinne problemy.

To postanowiła sprawdzić Magda Gessler po powrocie do lokalu. Była przyjemnie zaskoczona - choć zauważyła lekkie niedociągnięcia i dalsze pole do poprawy stwierdziła, że Pan Kacper dobrze odnalazł się w brazylijskich smakach. Pytanie tylko, czy równie dobrze odnajdzie się w życiu... Czy kobiecie i jej synowi udało się dotrzeć do gabinetu psychologa i zamknąć niełatwy rozdział z przeszłości? Niestety, restauratorzy nie mieli czasu, by skorzystać z pomocy specjalisty. Stwierdzili jednak, że zamierzają to wkrótce zmienić. Kacper wyznał przed kamerami, że wzmocnił swoją relację z mamą. Lubisz oglądać "Kuchenne Rewolucje"?

Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!
Sonda
Oglądasz 25. sezon "Kuchennych Rewolucji"?