"Taniec z gwiazdami" bez Macieja Musiała? Pojawił się zwiastun show w którym zabrakło aktora. Tak sprawę komentuje manager

2024-02-12 13:42

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Do sieci trafił właśnie zwiastun, w którym zaprezentowano gwiazdy biorące udział w show Polsatu. W krótkim nagraniu zabrakło jednak Macieja Musiała (29 l.). Czy to oznacza, że aktor zrezygnował z udziału? Zapytaliśmy u źródła.

Maciej Musiał

i

Autor: Akpa

Pojawił się zwiastun "Tańca z gwiazdami", ale bez... Macieja Musiała! Co z udziałem aktora w show Polsatu?

Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" zobaczymy już 3 marca. Na widzów czeka kilka niespodzianek - zmieniła się data emisji, prowadzący oraz jury. Pląsy uczestników oceniać będą: Iwona Pavlović, Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk oraz Tomasz Wygoda. Z rolą gospodyni pożegnała się z kolei Izabela Janachowska. "Teraz potrzebuję czasu i spokoju, mam jednak nadzieję, że niebawem znajdę w sobie siłę, żeby wrócić do was z nowymi projektami" - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Czy czeka nas także zmiana składu uczestników?

W tym sezonie w show Polsatu udział biorąRoksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Baleja, Anita Sokołowska, Filip Chajzer, Maffashion, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot, Aleks Mackiewicz, Beata Olga Kowalska, Dagmara Kaźmierska oraz Maciej Musiał. Wszyscy oni, poza Maciejem Musiałem, pojawili się w zwiastunie nadchodzącej edycji. Czy to oznacza, że młody aktor zrezygnował z udziału w programie? Nic bardziej mylnego. - Wszystko aktualne. Maciek bierze udział w programie - przekazał nam jego manager.

Odetchnęliśmy z ulgą.

Sonda
Czy Polsat powinien się już pożegnać z programem "Taniec z gwiazdami"?