Katarzyna Dowbor Katarzyna Skrzynecka

i

Autor: Akpa Katarzyna Dowbor Katarzyna Skrzynecka

Ma rację?

Skrzynecka w prostych słowach o zachowaniu Dowbor po zwolnieniu. "Przykro się to potoczyło"

2023-06-05 11:23

Katarzyna Skrzynecka (52 l.) odniosła się do głośnej sprawy zwolnienia Katarzyny Dowbor (64 l.) z Polsatu. Wcześniej sama doświadczyła podobnej sytuacji, kiedy stacja podziękowała jej za wieloletnią współpracę w TTBZ, więc z czystym sumieniem mogła się do tego odnieść. Powiedziała wprost, co sądzi o całej sprawie i zachowaniu Katarzyny Dowbor po odejściu z "Naszego nowego domu".

Zmiany, które Edward Miszczak wprowadza w kolejnych formatach zarządzanej przez niego stacji mogą wielu szokować. Za każdym razem, gdy już wydaje się, że to koniec rewolucji w Polsacie, do mediów wpada kolejna bomba. Zaczęło się od Katarzyny Skrzyneckiej, zwolnionej z "TTBZ", za którą lojalnie poszedł również Piotr Gąsowski. Potem z show zwolniono również Michała Wiśniewskiego, a ostatnio choreografa Krisa Adamskiego. Potem na tapet weszły kolejne programy: "Love Isleand" i "Taniec z gwiazdami". Jednak najgłośniejszą sprawą było zwolnienie Katarzyny Dowbor z roli prowadzącej "Nasz nowy Dom".

Widzowie i gwiazdy murem za Katarzyną Dowbor

Choć murem za gospodynią programu stanęli i widzowie, i wiele gwiazd, sprawa została przesądzona bardzo szybko i jak się dowiedzieliśmy później niezbyt elegancko. Katarzyna Dowbor została zaskoczona informacją, nie dano jej tez okazji pożegnać się z widzami z planu programu. Nie została też wspomniana podczas gali Telekamer, kiedy przedstawicie stacji odbierali nagrodę dla "Nasz nowy dom", choć przez dziesięć lat była jego współtwórczynią.

Katarzyna Skrzynecka o zwolnieniu Dowbor:  "Przykro się to potoczyło"

Mimo trudnej sytuacji Dowbor pokazała klasę w całym tym zamieszaniu. Widzom podziękowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, przy okazji otrzymując od nich wiele wsparcia i słów otuchy. Przez jakiś czas nie wypowiadała się też na ten temat w mediach, dopiero w ubiegłym tygodniu udzieliła pierwszych wywiadów - emocjonalnych, ale bez dramy. Katarzyna Skrzynecka doceniła koleżankę za tę klasę: - Kasia też się w tym wszystkim zachowuje z ogromną klasą i szacunkiem dla swoich widzów, którzy dają jej ogromne wsparcie - powiedziała w jednym z ostatnich wywiadów. Dodała także, że na pewne decyzje nie ma się wpływu, ale należy je uszanować.

Skrzynecka zwraca uwagę na smutne okoliczności

Katarzyna Skrzynecka zwróciła także uwagę na bardzo ważny jubileusz, jaki w tym roku świętować będzie Katarzyna Dowbor - 40-lecie pracy zawodowej. Żałuje, że nie dane jej było uczczenia tego dnia na planie, programu, którego w pewnym sensie stała się symbolem. - Kasia Dowbor, z tego, co wiem, w tym roku obchodzi okrągłą rocznicę swojej pracy zawodowej i tak przykro się to potoczyło, że nie mogła celebrować swojego jubileuszu zawodowego właśnie w tym programie, który jest jej symbolem przez ostatnie lata. Aktorka uznała to za niezwykle smutną okoliczność i trudno się z nią w tej sprawie nie zgodzić.

Polecamy galerię: Kasia Skrzynecka robi skok na wielką kasę

Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym
Sonda
Obejrzysz nowy sezon "Nasz nowy Dom"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany