Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut

i

Autor: Akpa Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut

Tylko u nas!

To oni poprowadzą śniadaniowe show Polsatu! Ujawniamy! Zrobią konkurencję Cichopek i Wellman?

2022-12-16 18:00

Edward Miszczak (67 l.) wprowadza nowe porządki na antenie Polsatu. Oczkiem w głowie nowego dyrektora programowego jest program śniadaniowy stacji. Dowiedzieliśmy się, kto ma go poprowadzić! Główną parą prowadzących mają stworzyć: Krzysztof Ibisz (57 l.) i Paulina Sykut (41 l.). W programie nie zabraknie pięknej Marceliny Zawadzkiej (33 l.), z której Miszczak chce zrobić najjaśniejszą gwiazdę stacji. A to wciąż nie koniec prowadzących. Poznajcie szczegóły!

Edward Miszczak oficjalnie zacznie dyrektorską pracę w Polsacie w połowie stycznia, ale swoje plany powoli realizuje już od jakiegoś czasu. Jego projektem numer jeden jest pierwszy program śniadaniowy stacji, który będzie konkurencją dla „Pytania na śniadanie” i „Dzień Dobry TVN”. „Super Express” jako pierwszy poinformował, że prowadzącymi program mają być Joanna Koroniewska (44 l.) i Maciej Dowbor (43 l.).

Teraz poznaliśmy kolejne pary prowadzących. Jak ustaliliśmy, poranny show będą prowadzić także Paulina Sykut w parze z Krzysztofem Ibiszem oraz siostry ADiHD, czyli Ilona (30 l.) i Milena (33 l.) Krawczyńskie. Prowadzącą śniadaniówkę ma być także Marcelina Zawadzka, która wyrasta na jedną z największych gwiazd stacji. Cóż, nie bez powodu podczas prywatnego, zamkniętego mikołajkowego spotkania dla gwiazd stacji to właśnie ona zajęła miejsce tuż obok Niny Terentiew (76 l.) i Miszczaka. ZOBACZ: Marcelina Zawadzka ulubienicą Edwarda Miszczaka! Ich wspólne zdjęcia mówią wszystko

Będziecie oglądać kolejną śniadaniówkę?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany