Znamy stawki Wróżbity Macieja! Ceny z kosmosu to delikatnie powiedziane

2022-08-08 20:00

Maciej Skrzątek, jeden z najbardziej znanych polskich specjalistów od horoskopów i złowieszczych przepowiedni, ostatnio ujawnił publicznie, że jest gejem. Od 20 lat przebywa w szczęśliwym związku ze swoim partnerem, Tomkiem! Tym razem wyciekły kolejne sensacyjne doniesienia. Wiemy, ile trzeba zapłacić za konsultację ze słynnym Wróżbitą Maciejem. Oj, tanio nie jest...

Znamy stawki Wróżbity Macieja! Ceny z kosmosu to delikatnie powiedziane

i

Autor: Facebook/Wróżbita Maciej

Wyciekł cennik Wróżbity Macieja. Drożej, niż za wizytę u specjalisty

Wróżbita Maciej co jakiś czas dzieli się z fanami przepowiedniami, dotyczącymi losów znanych polityków, Polski czy nawet działań wojennych na Ukrainie. Ostatnio Wróżbita, prywatnie znany jako Maciej Skrzątek, dokonał także publicznego "coming outu", potwierdzając swoją homoseksualną orientację. Okazuje się, że od 20 lat jest w szczęśliwym związku ze swoim partnerem o imieniu Tomek.

Kiedy jeszcze nie umilkły plotki na temat wieloletniej relacji Wróżbity Macieja - ten twierdzi zresztą, że nigdy jej nie ukrywał, a traktował jedynie jako sprawę prywatną - pojawiły się kolejne sensacyjne doniesienia, powiązane z jego osobą. Znamy cennik usług Wróżbity Macieja! Stawki zwalają z nóg.

Informacje na temat tego, ile Wróżbita Maciej inkasuje za prywatne konsultacje, a także konieczne po niej zabiegi "uzdrowienia finansów" czy "wzmocnienia uczucia", a także - nie żartujemy - "rytuałów uwalniających od klątwy", zwalają z nóg. Więcej poniżej! To znacznie drożej, niż prywatna konsultacja ze specjalistą...

Wróżbita Maciej Skrzątek (znany z telewizji i serwisów internetowych, chwali się, że jest teraz w bardzo dobrej wibracji numerologicznej), ma asystenta i stawki zaporowe, inaczej by chyba nie wyrobił. Za 15 min konsultacji bierze 250 zł - i tak są kolejki. Jeśli ktoś chce takową bez wielodniowego czekania, to musi za półgodzinną rozmowę zapłacić 1500 zł. Jeżeli po konsultacji okaże się, że konieczny będzie rytuał odcinający od klątwy, uroku, czy złorzeczenia, wówczas trzeba dać jeszcze 650 zł. Rytuał wzmacniający finanse kosztuje 850 zł, a kolejne 850 trzeba dołożyć, jeśli wróżbita wykona rytuał wzmacniający uczucia. I dodatkowe 850 zł za rytuał wzmacniający zdrowie - szczególnie ten ostatni może się przydać, kiedy "pacjent" zorientuje się, w czym właśnie wziął udział... Cennik słynnego specjalisty od horoskopów ujawniła w rozmowie z Newsweekiem Monika Patrycja Patkowska, znana jako "szeptucha". Robi się coraz ciekawiej! Zanim jednak wybuchniecie gromkim śmiechem musimy wspomnieć, że według ustaleń magazynu z podobnych usług korzysta ponad 14 milionów osób w Polsce.

Jak wygląda Wróżbita Maciej, któremu zaufały (niektórzy za tłuste sumy) miliony Polaków? Zobaczcie więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Wróżbita Maciej dokonał coming out-u
Sonda
Korzystacie z usług wróżbitów?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki