Dramat pod Cambridge. Wiesława M została zamordowana w domu przy komisariacie

2021-02-25 16:04 Norbert Amlicki
morderstwo
Autor: SHUTTERSTOCK morderstwo

Wielu naszych rodaków osiedla się na stałe za granicą. Tak samo było w przypadku pięćdziesięciokilkuletniej Wiesławy M. Kobieta osiadła w Wielkiej Brytanii, a dokładniej pod Cambridge we wschodniej Anglii. Kobieta miała pięciu synów i mieszkała tuż przy policyjnym komisariacie. Nigdy nie spodziewała się, ze może ją coś niedobrego spotkać, przecież pod nosem jest policja. A jednak. Kobieta została zamordowana w swoim domu – taką informację podał dziennik „Sun”.

Jak podaje „Sun”, w poniedziałek rano doszło do ogromnej tragedii. Pochodząca z Chełma Pani Wiesława została zamordowana w swoim domu w miejscowości St Ives pod Cambridge. Policja i służby medyczne zostały wezwane do domu kobiety, który nota bene stoi tuż obok komisariatu. Medycy stwierdzili, ze zgon nie był z przyczyn naturalnych. Policjanci mają jednego podejrzanego. Na miejscu zdarzenia został aresztowany 40-letni mężczyzna, Ernest G. Postawiono mu zarzut zabójstwa – informują angielscy dziennikarze.

Dramatyczna akcja Detektywa Rutkowskiego. Udaremnił handel podrobionymi maseczkami
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze