Meghan Markle i Harry obrzydliwie wykorzystani! "Wywiady były FAŁSZYWE"

2022-01-22 6:10
Meghan Markle i książę Harry
Autor: AP Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę zostali wykorzystani przez bezwzględnych oszustów! Naciągacze sfabrykowali wywiady, jakich mieli rzekomo udzielać uciekinierzy z brytyjskiej rodziny królewskiej, a wszystko dla zysku. Które wypowiedzi Meghan Markle i księcia Harry'ego okazały się nieprawdziwe?! Już wszystko wiemy!

Wywiady, jakich udzielają Meghan Markle i książę Harry nie raz szokowały świat. Wielu nie dowierzało, jak książęca para może tak mocno uderzać w brytyjską rodzinę królewską i publicznie prać swoje brudy w telewizji. W dodatku niedawno w internecie zaczęły pojawiać się zdumiewające reklamy, których bohaterami byli właśnie Meghan Markle i książę Harry! Teksty reklamowe były zaopatrzone w zdjęcia książęcej pary, a autorzy przekonywali, że przeprowadzili z Meghan i księciem wywiady. W wywiadach tych uciekinierzy z brytyjskiej rodziny królewskiej rzekomo opowiadali o swoim najnowszym sposobie na szybki zarobek. "Ludzie zarabiają miliony, idąc za najnowszą radą Harry'ego i Meghan" - głosiły nagłówki.

NIE PRZEGAP: Adele ODWOŁAŁA koncerty w ostatniej chwili! Fani w furii, wydali majątek

NIE PRZEGAP: Miliony ludzi nie dostaną WYPŁATY! Bo nie wzięli trzeciej dawki szczepionki

Sonda
Ile przetrwa małżeństwo Meghan i Harry'ego?

"Meghan i Harry zaszokowali wszystkich w studiu opowiadając o tym, jak zarabiają 128 tysięcy funtów co miesiąc" - przekonywali autorzy tekstów. Łatwe zarobki miały pochodzić z handlu kryptowalutami, a Meghan i Harry mieli popierać i reklamować tego typu inwestycje. Ale okazało się, że to wszystko nieprawda! Oszuści bez niczyjej zgody wykorzystali wizerunki książęcej pary i sfabrykowali wywiady. A więc wszystkie wypowiedzi Meghan i Harry'ego sławiące bitcoiny to ściema - ale wywiad u Oprah był prawdziwy!

NIE PRZEGAP: Benedykt XVI tuszował pedofilię w Kościele?! "11-latek zmuszony do seksu oralnego"

NIE PRZEGAP: Książę tonie w MILIONOWYM długu! Skandal w rodzinie królewskiej

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Nogi Heidi Klum są ubezpieczone na różne kwoty, ponieważ modelka wpadła w młodości na szkło i na jednej jest duża blizna.
Nigeryjscy oszuści wyłudzali od zauroczonych Polek pieniądze. Kobiety straciły 420 tysięcy złotych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE