Tak teraz wygląda Elliot Page

i

Autor: East News, Instagram Tak teraz wygląda Elliot Page

Tak teraz wygląda Elliot Page! Zmienił płeć, dziś trudno go poznać

2021-11-28 22:20

Pamiętacie aktorkę Ellen Page (34 l.)? Filigranowa brunetka grała między innymi w filmie "Juno" o nastolatce, która zachodzi w ciążę i rola ta przyniosła kanadyjskiej aktorce nominację do Oscara. Potem Ellen Page wzięła ślub z kobietą, aż w końcu ujawniła, że czuje się mężczyzną i zaczęła przemianę w Elliota Page'a! Zobacz jego nowe zdjęcie.

Aż trudno uwierzyć, że filigranowa aktorka, która grała główną rolę w filmie "Juno" i ten facet ze zdjęcia to jedna i ta sama osoba! Czy pamiętacie jeszcze Ellen Page? Aktorka zyskała sławę właśnie grając w filmie "Juno", rola ta przyniosła jej także nominację do nagrody Akademii Filmowej. Potem gwiazda bardzo zaskoczyła swoich fanów! W 2018 roku wzięła ślub z kobietą, ale to był dopiero początek zaskoczeń. W 2020 roku Ellen Page ogłosiła, że czuje się mężczyzną i zaczęła przemianę w Elliota Page'a! "Cześć przyjaciele, chcę wam powiedzieć, że jestem transpłciowy (...) i nazywam się Elliot. Jestem szczęśliwy, że mogę to napisać. Że mogę tu być. Że dotarłem do tego miejsca w moim życiu" - napisał wówczas na Instagramie Elliot Page. Potem kontynuował swoją przemianę, między innymi rozwiódł się i usunął piersi.

NIE PRZEGAP: Córka Angeliny Jolie szokuje! Nie zgadniesz, co teraz robi Shiloh i jak wygląda

NIE PRZEGAP: Conchita Wurst w samych majtkach. Nieprawdopodobne, jak teraz wygląda!

Jak daleko zaszła ta przemiana? Tego do końca nie wiadomo, jednak jedno jest pewne - na pierwszy rzut oka Elliot i Ellen wyglądają całkowicie inaczej! Elliot Page wrzucił nowe zdjęcie na swoje konto na Instagramie. Widzimy tutaj osobę, która zupełnie nie przypomina kobiety! Na pewno aktor jest bardzo zadowolony ze swojej przemiany. Na nowym zdjęciu widzimy go bez koszulki, uśmiechniętego i szczęśliwego. Pozostaje czekać na jego nowe role!

NIE PRZEGAP: Biskup zakochał się i wziął ślub! Żona pisze o seksie i satanizmie

NIE PRZEGAP: Najgorsza mutacja koronawirusa nadciąga! Czy wariant Nu dotarł do Polski?

Sonda
Czy znasz kogoś, kto zmienił płeć?
Czy można wybrać płeć dziecka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE