Diler narkotykowy zatrzymany w Zielonej Górze

i

Autor: mat. policji Diler narkotykowy zatrzymany w Zielonej Górze

Diler narkotykowy zatrzymany w Zielonej Górze. Nigdy wcześniej nie był notowany

2022-08-02 16:12

Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który posiadał w swoim mieszkaniu duże ilości narkotyków oraz sprzęt do ich porcjowania. Zielonogórzanin został tymczasowo aresztowany. Jak się okazało, nigdy wcześniej nie był notowany przez policję. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową zielonogórskiej komendy zatrzymali 34-letniego mieszkańca Zielonej Góry podejrzewanego o handel narkotykami. Zebrane wcześniej informacje doprowadziły funkcjonariuszy do mieszkania 34-latka, w którym miały być przechowywane narkotyki. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli duże ilości marihuany, haszyszu, amfetaminy i metamfetaminy oraz sprzęt służący do porcjowania narkotyków, wagi elektroniczne, telefony komórkowe i pieniądze. 34-letni zielonogórzanin, który nigdy wcześniej nie był notowany przez policję, trafił do policyjnego aresztu.

- Zatrzymany usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz przygotowywania do wprowadzenia ich do obrotu - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. - Za te przestępstwa grozi podejrzanemu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi wystąpić do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Sąd Rejonowy w Zielonej Górze przychylił się do tego wniosku i aresztował 34-latka na 3 miesiące.

Sonda
Czy zażywałeś kiedyś narkotyki?
Pirat drogowy za kierownicą tira. Gigantyczny mandat dla Serba