Cinema City, Helios, Multikino: Kiedy otworzą kina w Bydgoszczy? [OTWARCIE KIN BYDGOSZCZ]

2020-05-28 22:07 KM
Sala w kinie
Autor: CC Unsplash.com Cinema City, Helios, Multikino: Kiedy otworzą kina w Bydgoszczy? [OTWARCIE KIN BYDGOSZCZ] / Zdjęcie poglądowe

W sobotę (6 czerwca) wejdzie w życie kolejny etap znoszenia ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa. Od tego dnia, po trwającej ponad dwa miesiące przerwie, kina będą mogły ponownie otworzyć drzwi dla kinomanów. Nie oznacza to jednak, że wszystkie kina zostaną tego dnia otwarte. Kiedy możemy spodziewać się otwarcia kin Helios, Cinema City i Multikino w Bydgoszczy? Sprawdzamy oficjalne komunikaty sieci kinowych.

Spis treści

  1. Multikino Bydgoszcz - kiedy otwarcie kina?
  2. Helios w Bydgoszczy - kiedy pójdziemy do kina?
  3. Cinema City Bydgoszcz - kiedy pójdziemy do kina w Focus Bydgoszcz?

W Bydgoszczy znajdują się kina, należący do potężnych sieci, takich jak: Helios, Multikino i Cinema City. Sprawdzamy dla was kiedy możemy się spodziewać otwarcia kin w Bydgoszczy. Jak się okazuje, sprawa wcale nie jest prosta.

Multikino Bydgoszcz - kiedy otwarcie kina?

Sieć Multikino, która w Bydgoszczy działa przy Marszałka Ferdynanda Focha 48, zapowiada otwarcie kin, jednak niekoniecznie już od 6 czerwca.

- Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników oraz Wasz, kina sieci Multikino będą otwierane stopniowo w późniejszym terminie. Obecnie przygotowujemy się na Wasze ponowne przyjęcie. Nasze prace obejmują m.in.: przygotowanie zaplecza sanitarnego, które umożliwi Wam przyjemny i bezproblemowy udział w premierach filmowych. O planowanej dacie otwarcia poszczególnych kin sieci Multikino, poinformujemy w kolejnych komunikatach - czytamy w oświadczeniu wystosowanym przez sieć Multikino.

Helios w Bydgoszczy - kiedy pójdziemy do kina?

Bydgoskie kino Helios zlokalizowane jest w Galerii Pomorskiej. Posiada 7 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, a także ekrany perełkowe Harkness.

Na ten moment nie ma również informacji dotyczących wznowienia działalności kin sieci Helios. To czy zostaną one ponownie otwarte 6 czerwca, zależy czy do tego dnia uda się wprowadzić wszelkie środki związane z reżimem sanitarnym. Nie jest więc wykluczone, że ta data się nieco przesunie.

Cinema City Bydgoszcz - kiedy pójdziemy do kina w Focus Bydgoszcz?

Również w tym przypadku nie mamy zbyt dobrych wieści.

- Drodzy Kinomani i #TeamUnlimited. Tak jak Wy nie możemy już doczekać się, aby otworzyć nasze kina i ponownie powitać Was najlepszą filmową rozrywką! Pomimo decyzji Rządu RP o możliwości otwarcia kin już 6 czerwca, Cinema City mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo i Wasz komfort oraz naszych pracowników zdecydowało, że otwarcie kin naszej sieci nastąpi w terminie późniejszym. W chwili obecnej oczekujemy na szczegółowe wytyczne odnośnie obostrzeń w jakich kina mogą być otwarte a co najważniejsze na potwierdzenie dat nadchodzących premier filmowych, które będziemy mogli dla Was zagrać - czytamy w komunikacie Cinema City, opublikowanym na Facebooku.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko oczekiwać na kolejne komunikaty dużych sieci kin. Polecamy również śledzić zapowiedzi tych mniejszych, takich jak np. Adria.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Wiadomości z Bydgoszczy - bądź na bieżąco

Imprezy w Bydgoszczy odwołane! Co ze Sterem na Bydgoszcz, Otwieraczem i Rzeką Muzyki?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.