Nie żyje 18-letnia Kasia. Wkrótce pogrzeb ofiary wypadku w Boksycce

i

Autor: Facebook Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego / reprodukcja Beata Olejarka / Super Express; Instagram / reprodukcja Beata Olejarka / Super Express; broniewski.ostrowiec.pl

Pożegnają jedną z pięciu ofiar

Wypadek w Boksycce. Bliscy pożegnają 18-letnią Kasię. Podano szczegóły pogrzebu

2023-06-01 15:04

Kasia W. (18 l.) jest jedną z ofiar tragicznego wypadku w Boksycce. Dziewczyna zginęła razem z czterema innymi osobami w niedzielę, 28 maja nad ranem, kiedy wracała z wesela. Towarzyszyła na imprezie 19-letniemu Adrianowi. On także zginął w tym przerażającym zdarzeniu. Wkrótce odbędzie się pogrzeb 18-latki. Szkoła podała szczegóły.

Wypadek w Boksycce

W nocy z 27 na 28 maja Zenon R. (+72 l.), jego syn Paweł (+43 l.), synowa Agnieszka (+38 l.), ich syn Adrian (+19 l.) z przyjaciółką Kasią (+18 l.) i drugi syn małżeństwa Ernest (16 l.) bawili się na imprezie weselnej. Po godz. 4.00 w nocy mieli rozjechać się do domów, jednak niestety na wysokości wsi Boksycka w ich auto marki fiat punto uderzył rozpędzony mercedes. Pojazdem kierował 37-letni Piotr M. Mężczyzna był pijany i pod wpływem narkotyków. Niestety, pięć osób z fiata punto nie przeżyło wypadku. Ocalał jedynie 16-letni Ernest, który trafił do szpitala w łodzi. Lekarze walczą o jego życie. Kierowca mercedesa został zatrzymany. Do aresztu nie trafi, bo sąd uznał, że jego stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie czynności i pobyt za kratkami. Za spowodowanie wypadku, w wyniku którego zginęło 5 osób, grozi mu 12 lat więzienia. 

Pogrzeb 18-letniej Kasi

III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowcu Świętokrzyskim opublikowało informację o pogrzebie 18-letniej Kasi. Towarzysząca Adrianowi na weselu, absolwentka wspomnianej szkoły, zostanie pochowana w najbliższy piątek (2 czerwca). Masza żałobna zostanie odprawiona w Kościele Wszystkich Świętych we Wszechświętych o godz. 14.00. Ciało 18-latki zostanie złożone na cmentarzu parafialnym.

Tragedia w Boksycce - najważniejsze informacje

Listen on Spreaker.