Mąż zabił żonę! Smród zaniepokoił sąsiadów. Tajemnicza śmierć w Koszelewach

W Rybnie mąż zabił żonę
Autor: wm.policja.gov.pl 37-letni mężczyzna jest podejrzany o zabicie swojej żony. Przyznał się do winy.

Nowe fakty o makabrycznym odkryciu w jednym z mieszkań w miejscowości Koszelewy (woj. warmińsko-mazurskie). Sekcja zwłok wykazała, że na ciele 30-letniej kobiety, której zwłoki kilka dni temu odkryła policja, znajdowały się dwie rany cięte. Mundurowi zatrzymali 37-letniego męża ofiary, który przyznał się do zabójstwa.

Rybno: Tajemnicza śmierć 30-latki

Przypomnijmy, że w poniedziałek (23 listopada) policjanci z Działdowa otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców gminy Płośnica. Nie miał on kontaktu z żoną, która mieszkała na terenie gminy Rybno. - Mężczyzna twierdził, że podejrzewa, że może ona nie żyć - mówi sierż.szt. Justyna Nowicka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Działdowie.

Zaniepokojeni byli też sąsiedzi kobiety. Zwrócili uwagę na smród dobiegający z jej mieszkania. Pod wskazany adres skierowano policjantów, którzy w mieszkaniu znaleźli ciało 30-latki.

Mąż przyznał się do zabicia żony

Funkcjonariusze służby kryminalnej pod kierownictwem Prokuratora Rejonowego w Działdowie przeprowadzili sekcję zwłok ofiary.

Na ciele 30-latki w okolicy szyi znajdowały się dwie rany cięte. Policja zatrzymała 37-letniego męża ofiary. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa kobiety. Złożył wyjaśnienia, wskazując na nieporozumienia małżeńskie.

W środę (25 listopada) Prokurator Rejonowy w Działdowie wystąpił do miejscowego sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec podejrzanego. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. To przestępstwo jest zagrożone karą od 8 lat pozbawienia wolności.

Strażacy uratowali dziewczynę z tonącego auta