Horoskop dzienny na piątek, 14 stycznia. Koziorożec powinien zagrać w totolotka!

2022-01-14 7:00

Horoskop na piątek, 14 stycznia 2022. Sprawdź swój dzienny horoskop. Piątek okaże się dla ciebie hojny? Będziesz miał szczęście czy pech? Co może cię spotkać na początku weekendu? Zobacz horoskop dzienny dla: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca. Życie Wodnika się odmieni, Koziorożec powinien zagrać w totolotka, a Lwa czeka szaleństwo! Sprawdź dzienny horoskop na piątek, 14 stycznia 2022.

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?

Horoskop dzienny: 14 stycznia 2022: Co czeka cię w piątek?

HOROSKOP na piątek, 14 stycznia 2022. Co mówią gwiazdy? Czy to będzie dobry dzień dla twojego znaku zodiaku? Będziesz miał pecha, a może wydarzy się coś wspaniałego? Jeśli jesteś ciekaw, czego możesz się spodziewać, sprawdź horoskop dzienny na 14 stycznia 2022, odnajdź swój znak zodiaku i przeczytaj, na co powinieneś się przygotować! Jaką wróżbę przygotowano dla ciebie na ten dzień? Sprawdź swój horoskop i zobacz, czego możesz się spodziewać w piątek, 14 stycznia 2022.

Polecamy: Jasnowidz Jackowski przepowiada grozę! Wspomniał o wojnie, Rosji i Europie. Będzie niebezpiecznie?

Horoskop dzienny na piątek, 14 stycznia 2022

Horoskop dzienny na piątek. Sprawdź horoskop na 14 stycznia dla swojego znaku zodiaku.

Horoskop dzienny, 14.01.2022: Baran

Gdy już ze wszystkim się uporasz, idź na spacer, wybierz się na wycieczkę lub choćby na spacer do parku. Taki spacer może zaowocować nie tylko korzyściami zdrowotnymi, ale też poznaniem jakiejś interesującej, nowej osoby.

RADA: Zapytaj o radę osobę z twojego otoczenia, którą uważasz za człowieka sukcesu i którą od niedawna bardzo podziwiasz, dostaniesz dobrą radę.

Horoskop dzienny, 14.01.2022: Byk

CZAS NA MIŁOŚĆ

Twoje serce zabije bardzo żywo! I to na widok osoby, którą przecież widziałeś już wcześniej tyle razy, a teraz na nowo zauważysz w niej kogoś interesującego i bardzo atrakcyjnego. W dodatku uczucie to zostanie całkowicie odwzajemnione.

RADA: Poczujesz, jak twoje życie się odmienia niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nie musisz już mieć żadnych wątpliwości.

Horoskop dzienny, 14.01.2022: Bliźnięta

CIEKAWE WYJAZDY

Jeżeli  wybierasz się gdzieś i wyjeżdżasz daleko do rodziny, jest to najlepszy ku temu czas. Podróż i wypoczynek udadzą ci się teraz bardzo. Jeśli czas ten spędzisz w domu, czeka cię i tak wiele miłych spacerów.

RADA: Zadzwoń do pewnej od dawna niewidzianej osoby. Spotkanie z nią przebiegnie w sposób, którego w ogóle się jeszcze nie spodziewasz.

Horoskop dzienny, 14.01.2022: Rak

CZEKA CIĘ LENISTWO

Uda ci się  załatwić kilka nie cierpiących zwłoki spraw. Dzięki temu we wszystkie późniejsze dni będziesz mógł w zupełności oddać się słodkiemu lenistwu. Nic nie stanie już temu na przeszkodzie.

RADA: Zostaniesz doceniony i publicznie pochwalony za coś, co sam zrobiłeś bez niczyjej pomocy. Widzisz, wysiłek się opłacił.

Horoskop dzienny, 14.01.2022: Lew

MAŁE SZALEŃSTWO

Zrobisz coś, o czym zawsze marzyłeś, a jednak wydawało ci się to stanowczo zbyt szalone. Teraz nareszcie dojdziesz do wniosku, że nie święci garnki lepią. I bardzo dobrze, będziesz się rewelacyjnie bawił!

RADA: Idź za głosem serca, a nie rozumu, a koniec końców okaże się, że te drogi po jakimś czasie zbiegają się ze sobą.

Horoskop dzienny, 14.01.2022: Panna

DOBRE RADY

Od pewnego czasu zastanawiałeś się nad pewną kwestią. Potrzebowałeś rady i ona przyjdzie do ciebie w najbardziej właściwym momencie. Obdaruje cię nią pewna osoba z twojego kręgu rodzinnego. Na pewno warto jej teraz posłuchać.

RADA: Jeżeli w tym tygodniu pójdziesz a głosem serca, masz szansę przeżyć wielką miłość. Słuchaj teraz intuicji, a nie rozsądku.

Horoskop dzienny, 14.01.2022: Waga

KONIEC TROSK

Widzisz, całkiem niepotrzebnie tak się zamartwiałeś. Teraz już niedługo będziesz mógł zapomnieć o tym całym zamieszaniu. Pozostaje planować odpoczynek od niespodziewanych trosk – najlepiej dokładnie taki, o jakim marzyłeś już od bardzo dawna.

RADA: Niepotrzebnie szukasz dziury w całym. Tym razem wszystko potoczy się właściwie, więc nie trać czasu na smutek i ciesz się życiem.

Horoskop dzienny, 14.01.2022: Skorpion

KONIEC KŁOPOTÓW

Sprawa, która ostatnio spędzała ci sen z powiek, rozwiąże się pomyślnie dla ciebie i niedługo o wszystkim całkowicie zapomnisz. I wszystko to stanie się wyłącznie dzięki tobie, bez pomocy, która, jak ci się dotychczas wydawało, jest ci absolutnie niezbędna.

RADA: Możesz uznać, że to wreszcie koniec tych kłopotów. Nowy tydzień zaczniesz z nową energią, ale tak naprawdę odczujesz ją pod koniec miesiąca.

Horoskop dzienny, 14.01.2022: Strzelec

ŚWIETNY PLAN

Twój plan jest bardzo dobry i wcale nie bujasz w obłokach, jak się niektórym wydaje. Na szczęście potrafisz być uparty i w tym przypadku cecha ta działa tylko i wyłącznie na twoją korzyść. W najbliższych dniach wszyscy się o tym przekonają.

RADA: Niespodzianka, jaka cię dziś czeka, bardzo cię zaskoczy. Ale tak naprawdę sam zaczynasz się już chyba domyślać, o co może chodzić .

Horoskop dzienny, 14.01.2022: Koziorożec

POMYSŁ NA BIZNES

Podczas spotkania towarzyskiego usłyszysz coś, co sprawi, że wpadniesz na pewien ciekawy pomysł, jaki pomoże ci się wzbogacić. Nawet znacznie! Słuchaj uważnie, ale potem kieruj się już tylko i wyłącznie własnym doświadczeniem życiowym.

RADA: Musisz koniecznie zagrać w totolotka, bo czeka cie jakieś wielkie szczęście, zwłaszcza w grach i wszelkich zakładach

Horoskop dzienny, 14.01.2022: Wodnik

ODMIANA LOSU

Podczas spaceru lub zakupów wpadniesz na pewną osobę z przeszłości, a ona naprowadzi cię na trop intratnego przedsięwzięcia. To sprawi, że twoje życie się odmieni i to zdecydowanie na korzyść. Inwestowanie w tę znajomość bardzo ci się opłaci.

RADA: To będzie twój dobry tydzień. Spotkasz się z samymi pochwałami i zaszczytami, a coś, czego się obawiałeś, wcale nie nadejdzie.

Horoskop dzienny, 14.01.2022: Ryby

WIELKA SZANSA

Bezinteresownie pomagałeś pewnej osobie w sprawie, która wydawała ci się dość błaha. Jednak dla tej osoby było to naprawdę bardzo ważne i teraz uważa cię za swojego wielkiego dobrodzieja. W niedalekiej przyszłości odwdzięczy ci się z nawiązką.

RADA: Taka szansa nie przytrafia się codziennie, więc jej nie przegap. Dobrym znakiem będzie pojawienie się w twoim otoczeniu starego znajomego.

Polecamy: Co mówi o tobie twój znak zodiaku?

Horoskop. Co to jest?

Horoskop to przepowiednia dotycząca danego dnia, tygodnia, miesiąca czy roku. Taka wróżba jest sporządzana dzięki astrologii - na podstawie układu ciał niebieskich według konkretnej daty, godziny oraz miejsca. Codziennie publikować będziemy horoskop dla znaków zodiaku:

 • Barana,
 • Byka,
 • Bliźniąt,
 • Raka,
 • Lwa,
 • Panny,
 • Wagi,
 • Skorpiona,
 • Strzelca,
 • Wodnika,
 • Ryb,
 • Koziorożca.

Horoskop: Co mówi o Tobie znak zodiaku?

Co mówi o Tobie znak zodiaku? Zobacz krótką charakterystykę:

 • Baran jest pewny siebie i godny zaufania
 • Byki są bardzo odważne  i silne, mają w sobie sporo cierpliwości
 • Bliźnięta są ciekawe świata
 • Raka cechuje wrażliwość oraz empatia
 • Lew lubi rządzić, ale dba o osoby, które mu się podporządkują
 • Panny potrafią sobie poradzić we wszelkich okolicznościach
 • Wagi są otwarte ma ludzi
 • Skorpion to osoba niezwykle silna psychicznie
 • Dla Strzelca bardzo ważna jest prawda
 • Wodnik lubi eksperymentować
 • Ryby są bardzo opiekuńcze
 • Koziorożec jest bardzo zdyscyplinowany i praktyczny.

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 14 stycznia 2021. 

Zobacz koniecznie: Horoskop miłosny tygodniowy – 13-19.01. To będzie niezwykły czas!

Sonda
Wierzysz w astrologię i horoskopy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE