Fryzura dla kobiet po 60-tce blond włosy

i

Autor: Shutterstock

Trendy fryzjerskie 2023

To najlepsza fryzura dla eleganckich kobiet po 60-tce. Jest idealna na blond włosy. To synonim klasy i nowoczesności wiosną 2023

2023-03-14 12:21

Najlepsza fryzura dla eleganckich kobiet po 60-tce na blond włosy to przede wszystkim krótkie cięcia. Styliści nie mają wątpliwości, że modne w ostatnich latach pixie cut, czyli strzyżenie "na chłopaka" nie bez przyczyny stało się ulubionym uczesaniem kobiet po 60. roku życia. Fryzura na blond włosy dla kobiet po 60-tce jest połączeniem klasy i nowoczesności wiosną 2023.

Najlepsza fryzura dla kobiet po 60-tce na blond włosy

Każda kobieta zgodzi się z tezą, że odpowiednio dobrana fryzura potrafi skutecznie odmłodzić twarz, ale także sprytnie zamaskować jej mankamenty. To właśnie uczesanie w dużej mierze nadaje naszej urodzie charakteru. Jedne cięcia znakomicie sprawdzą się na jasnych włosach, inne będą doskonale komponować się z ciemniejszymi pasmami. A jaka fryzura jest najlepsza dla kobiet po 60-tce na blond włosy? Styliści nie mają wątpliwości, że u kobiet dojrzałych na jaśniejszych pasmach świetnie prezentuje się modne pixie cut, czyli krótko wystrzyżone włosy z dłuższymi pasmami na górze głowy i grzywką zaczesaną na bok. To nowoczesna wersja kultowego strzyżenia "na chłopaka". Ta fryzura jest idealna dla eleganckich kobiet po 60-tce , które chcą podążać za trendami, a do tego cenią sobie wygodę. Pixie cut to fryzura na blond włosy, która jest niesamowicie łatwa w stylizacji. Jednak należy pamiętać o regularnych wizytach w salonie fryzjerskim, gdyż odrastające pasma przestają się dobrze układać.

Czy będzie Ci pasować pixie - krótkie włosy?

Pixie cut to krótka fryzura, która niekoniecznie będzie pasować każdej kobiecie. Odsłania szyję i ramiona. Dlatego tę metamorfozę fryzur powinny przemyśleć panie, których kompleksem jest jedna z tych części ciała. Krótkie włosy zdecydowanie pasują kobietom o regularnych rysach twarzy, kształtnych głowach, przylegających uszach oraz szczupłych i długich szyjach. Ważne jest również dopasowanie pixie cut do kształtu twarzy. Włosy uniesione nad czołem wyszczuplą twarz i dobrze prezentują się u kobiet niskich i dojrzałych, gdyż dodają lekkości i modnego wyglądu. Krótka fryzura z asymetrycznie wystrzyżonymi pasmami jest idealne dla posiadaczek twarzy okrągłej. Z pewnością w najlepszej sytuacji są kobiety o owalnej twarzy. Im będzie pasować niemal każde uczesanie. Śmiało mogą postawić na pixie cut z grzywką lekko opadająca na oczy, która jest ostatnio hitem wśród gwiazd.

Sonda
Włosy blond czy ciemne?
Jak zrobić fryzurę dla długich włosów krok po kroku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany