TRAGICZNY wypadek w Małopolsce. NIE ŻYJE rowerzysta potrącony przez samochód!

2020-06-06 14:34 AT

Nie żyje rowerzysta potrącony przez samochód osobowy na ulicy Grunwaldzkiej w miejscowości Biecz. Jego stan od początku był bardzo ciężki i pomimo podjętej próby reanimacji, nie udało się uratować mu życia. Gorlicka policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności oraz winnych tej tragedii.

Do tragicznego wypadku doszło w piątek, około godz. 21.45, na ulicy Grunwaldzkiej w Bieczu. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy: samochód osobowy oraz rower.

Mężczyzna poruszający się rowerem został potrącony przez samochód. Według relacji portalu sadeczanin.info, stan poszkodowanego od początku był bardzo ciężki, ratownicy zastali go nieprzytomnego i nieoddychającego. Pomimo podjętych prób reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować. 

Na miejscu zjawili się gorliccy policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. To oni, pod nadzorem prokuratury przeprowadzają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tragedii, a także osoby ponoszącej za nią odpowiedzialność. Ulica, na której doszło do wypadku była zablokowana przez kilka godzin.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj!

Pogrzeb Piotra Rockiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.