Czy szczepionka na koronawirusa jest bezpieczna? Znany lekarz OCENZUROWANY

2020-12-08 8:18
Zbigniew Martyka
Autor: YT

Wpis dra Zbigniewa Martyki, w którym wyraził on swoją wątpliwość co do bezpieczeństwa szczepionki na koronawirusa zniknął z internetu. Medyk twierdzi, że post na Facebooku został ocenzurowany "bez żadnego uzasadnienia, ani nawet jakiejkolwiek informacji ze strony administratorów serwisu". Kierownik oddziału zakaźnego szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej krytycznie ocenił wprowadzenie szczepionki na rynek bez wieloletnich obserwacji skutków jej stosowania.

Wczoraj (7 grudnia) informowaliśmy o wątpliwościach dra Zbigniewa Martyki dotyczących szczepionki na koronawirusa. Znany w regionie medyk podzielił się nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych, tymczasem wpis został usunięty z Facebooka. Dr Martyka twierdzi, że stało się to "bez żadnego uzasadnienia, ani nawet jakiejkolwiek informacji ze strony administratorów serwisu". Kierownik oddziału zakaźnego szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej w swoim wpisie oceniał, że szczepionka firmy Pfizer nie była poddana dłuższym badaniom i obserwacjom, jak to się zwyczajowo dzieje w przypadku takich produktów, dlatego zachodzi obawa o jej bezpieczeństwo i skutki uboczne, które może powodować. 

- Mój wczorajszy post nt. bezpieczeństwa szczepionki na COVID-19, został ocenzurowany przez Facebooka - zniknął beż żadnego uzasadnienia, ani nawet jakiejkolwiek informacji ze strony administratorów serwisu. Ze względu na istotę przekazywanych informacji, poniżej załączam ponownie treść usuniętego posta - napisał w mediach społecznościowych dr Zbigniew Martyka.

Pogrzeb 15-letniej Wiktorii, która zginęła w wypadku w drodze na urodziny. Spoczęła na cmentarzu w Dąbrowie Białostockiej