Legendy światowego żużla. Pamiętasz ich wspaniałe osiągnięcia? [QUIZ]

2020-02-23 14:04 Konrad Marzec
Legendy światowego żużla. Pamiętasz ich wspaniałe osiągnięcia? [QUIZ]
Autor: CC Wikipedia / Mateusz (Stal Gorzów - Unia Leszno on Flickr) Legendy światowego żużla. Pamiętasz ich wspaniałe osiągnięcia? [QUIZ]

Greg Hancock ogłosił zakończenie kariery. To jedna z wielu legend sportu żużlowego. W wyjątkowym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat znakomitych zawodników, których możecie kojarzyć z cyklu Grand Prix i rzecz jasna z polskich torów. Dacie radę zdobyć komplet? Łatwo nie będzie!

Ci fantastyczni zawodnicy przez lata bawili fanów żużla swoją znakomitą jazdą. Kojarzą ich nie tylko kibice, regularnie odwiedzający ekstraligowe obiekty, ale również wszyscy ci, którzy z uporem maniaka śledzą rywalizację o mistrzostwo świata. Zdobywali wielkie trofea, a niektórych dodatkowo pokochano za wyjątkową lojalność wobec konkretnego klubu. 

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.