Warszawa

Były trampoliny, wrotki, rozśpiewany autobus - czas na coś nowego! Patrol Eska Summer City rusza w kolejne miejsce, żeby rozgrzać mieszkańców stolicy! Będzie zdrowo i kolorowo! Sprawdź, gdzie nas znajdziesz w weekend.
Patrol Eska Summer City 2019 zaskakuje kolejną miejscówką. Już w środę będziecie mieli absolutnie niepowtarzalną okazję, aby zatańczyć z Michałem Hanczakiem... na wrotkach!
Wakacje dopiero na półmetku, więc nieustająca impreza z Eska Summer City wciąż trwa! Kasia Węsierska i Michał Hanczak niczym szalone iskierki przemieszczają się po Warszawie i okolicy rozdając eskowe gadżety i niezwykłe prezenty. Bądźcie czujni, rozglądajcie się wokół siebie i łapcie każdą chwilę!
Eska Summer City 2019 rozgrzewa mieszkańców stolicy przez całe wakacje! Będziemy z Wami też w weekend, więc koniecznie sprawdźcie, gdzie znajdziecie naszą ekipę!
Tego jeszcze nie było! Na ulicach Warszawy pojawi się imprezowy bus Eska Summer City! Koniecznie sprawdźcie, gdzie dzisiaj spotkacie nasz patrol, bo to będzie absolutnie gigantyczna dawka dobrej energii!
Pogoda wariuje, ale to nikomu nie przeszkadza, skoro ekipa Eska Summer City szeleje po Warszawie i okolicach rozdając fantastyczne gadżety. Gdzie dzisiaj będą? Rozglądajcie się uważnie, bo może sie okazać, że tuż obok Was!
Lato, lato, lato! Niezwykłe, bo zmienne i zaskakujące nas pogodowo. Ale jest jeden element stały - Eska Summer City, która tak nakręca i rozgrzewa atmosferę, że deszczowy niż zniknął znad Polski i słońce praży na całego!
Wakacyjna ekipa Eska Summer City nie zwalnia tempa. Niemal codziennie jesteśmy w najbardziej odjechanych warszawskich miejscówkach i rozgrzewamy stolicę! Jeśli jeszcze nie masz z nami zdjęcia i nie zgarnąłeś eskowych gadżetów - wypatrujcie naszego patrolu. Sprawdźcie, gdzie możecie nas dzisiaj spotkać.